Montale Mango Manga Parfémované vody

Popis produktu

Přeneste se na sluncem zalitý ostrov s jediným přivoněním k vůni parfémované vody pro ženy Montale Mango Manga. Jak už název této výjimečné vůně napovídá, svou inspiraci našla v aromatu sladkého exotického manga. Jedná se o unisexovou vůni, jež je vytvořena na míru mužům i ženám. Na trh byla uvedena v roce 2010 a je jako stvořená na denní nošení v teplých jarních a letních měsících.

Sladká unisexová vůně Montale

Mango se v celé své kráse představuje v úvodu, kde jeho aroma doprovází akordy svěžího pomeranče. Zatímco úvod patřil ovoci, srdce je naplněno květinami a poodkrývá souhru ylang-ylang, jasmínu a neroli. Se závěrem se hlásí o slovo aroma vzácného agarového dřeva neboli oudu spolu s dubovým mechem, virginským cedrovým dřevem a vetiverem. Vůně parfémované vody pro muže a ženy Montale Mango Manga doplní i váš osobitý styl.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.0

(hodnoceno 3x)

  • 50 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Jana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Za mne naopak rozhodně ano. Autentická vůně manga i s peckou, která postupně přejde do vůně kadidla. Když ji použiji, připadám si jako v tajemném orientálním chrámu, kde dýmí vonné tyčinky a na mosazném oltáři je rozkrájené ovoce. Voní draze a dlouho vydrží, zejména na oblečení. Nicméně souhlasím s tím, že je nutné ji vyzkoušet, není to vůně pro každého.

Judith
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Za mě tedy rozhodně neé. Hodně jsem si od této vůně slibovala, ale celá ta kombinace "přeslazeného" manga mi bohužel připomíná jednu známou vůni na WC.

parfuman
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Shnilé mango,květy a dávka oudu (agarového dřeva).Tak tohle opravdu NE! Před nákupem doporučuji pořádně otestovat a pokud se Vám nebude zvedat žaludek tak klobouk dolů!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest