Montale Bakhoor Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Montale Paris Bakhoor (čte se „Barour“) je povznášející orientální dřevitá vůně pro ženy i muže, kterou zručný parfémář Pierre Montale namíchal a uvedl na trh roku 2018. Inspiroval se při tom svobodou kočovných arabských kmenů na Středním východě a jejich parfémovými rituály. Použil například tradiční kadidlo, santalové dřevo a vzácné přírodní oleje. Představte si pramen kouře zvedající se k obloze a objevte mystickou vůni Orientu!

Sytá večerní i denní vůně pro ženy i muže

Unisex parfém Montale Paris Bakhoor je předurčený pro chladnější počasí od podzimu do jara, jak pro denní, tak hlavně večerní příležitosti. Je to vynikající afrodiziakální společenská vůně, jíž vládne olibanum – kadidlo, vonná pryskyřice využívaná už více než 5000 let. Zaznamenáte i další smyslné pryskyřičné, dřevité a pižmové tóny. Podtrhněte své charisma dráždivou až prostopášnou vůní Bakhoor a těšte se z pozornosti, kterou díky ní přitáhnete.

Od značky, která tvoří i pro arabské krále

Protože vzácným parfémům škodí světlo, získáte parfémovanou vodu Montale Paris Bakhoor v odolném hliníkovém obalu, který je však velmi elegantní. Luxusní značka Montale Paris, jež ji vyrobila, působí i jako tvůrce parfémů pro královské rodiny v Saudské Arábii. Její zástupce Pierre Montale umně propojuje východní a západní kulturu. Nechte se zlákat unisex vůní Bakhoor a pořiďte si ji do rodinné sbírky parfémů.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest