Montale Amber Musk Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Montale Paris Amber Musk je orientální kompozice pro ženy i muže, na trhu od roku 2018. I ve 21. století se můžete cítit jako velmožové z příběhů starověkého Egypta, Mezopotámie, Arábie či Persie… Amber Musk vás přenese do exotických krajin provoněných vzácnými dřevy, sladkými květinami, pryskyřicemi z cizokrajných stromů a dalšími afrodiziakálními ingrediencemi.

Smělá vůně pravé ambry a bílého pižma

Unisex parfém Montale Paris Amber Musk prosycují živočišné akordy bílého pižma, pravé ambry a jantarové pryskyřice, které podbarvují elegantní tóny pudru a cedrového dřeva. Kompozice Amber Musk je nositelná v jakémkoli počasí, v denní, večerní i noční době, protože pokaždé vynikne jiná z jejích zajímavých složek. Při výběru vonného doplňku se řiďte výhradně svou intuicí.

Recenze Montale Paris Amber Musk

„Krásně smíchaná vůně. Lidé se mě pořád ptají, co to mám na sobě,“ stojí v jedné ze zahraničních recenzí parfémované vody Montale Paris Amber Musk. „Velmi uklidňující vůně. Jako bych si zdřímla v manželově kašmírovém svetru, když je na cestách,“ zasnila se jiná uživatelka. „Pěkná, jemná vůně, kterou můžete nosit kdykoli a kdekoli,“ zní další hodnocení. Dopřejte si i vy dílo značky Montale Paris, kterou roku 2003 založil v Paříži schopný parfémář Pierre Montale. Zúročil v ní své zkušenosti ze Saúdské Arábie, kde míchal parfémy pro královskou rodinu a další celebrity.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.