Mixa

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Mixa

Máte-li citlivou pleť, nejspíš moc dobře víte, jak těžké je najít pleťovou péči, která vám bude vyhovovat. Jistě znáte pocity nepohodlí, křehkost i zranitelnost, stejně jako vysušení, zarudnutí, pálení a podráždění. Všechny tyto příznaky citlivé pleti dokáže pravidelnou péčí zkrotit oblíbená francouzská kosmetika Mixa, která nabízí kvalitní kosmetiku pro citlivou pleť již téměř 100 let. Objevte konečně účinnou kosmetiku, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout.

Mixa, váš odborník na citlivou pleť

Mixa vznikla ve francouzské lékárně v roce 1924 a od té doby se specializuje na potíže spojené s citlivou pletí. Po celá desetiletí přináší Mixa tu nejúčinnější péči o pokožku beze strachu z podráždění či alergické reakce, svou kosmetiku zbavila parabenů i dalších dráždivých složek a podrobuje ji přísné kontrole dermatologů. V tělových mlékách, krémech na ruce, pleťových krémech či sprchových gelech najdete pouze ověřené výtažky z léčivých bylin a efektivní aktivní látky, které jsou maximálně účinné a zároveň bezpečné pro citlivou pokožku. Už žádné kompromisy mezi šetrností a efektivitou. Mixa nabízí účinnou a bezpečnou péči pro celou rodinu.

Šetrná dětská kosmetika Mixa a další oblíbené přípravky

Stejně jako citlivé pleti rozumí Mixa i specifickým potřebám jemné dětské pokožky. Nabízí účinnou péči pro miminka již od narození, stejně jako kosmetiku pro starší děti. Dětská kosmetika Mixa pokožku šetrně čistí, hydratují a vyživují, její složení navíc předchází jakýmkoliv podrážděním. Objevte i další kosmetiku pro citlivou pleť od značky Mixa. Vaše pokožka si bude díky jemnému složení a příjemným texturám připadat jako v bavlnce. Získejte krásnou, zářivou, a především zdravou pokožku se značkou Mixa.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest