Mixa Optimal Tolerance

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mixa Optimal Tolerance

Francouzská značka Mixa je uznávanou odbornicí na citlivou pleť už od 20. let 20. století. S přísně dermatologicky otestovanými přípravky značky Mixa nemusíte mít obavy z podráždění či alergických reakcí. Mezi její bestsellery patří šetrná dámská čisticí kosmetika Optimal Tolerance. Jemné odličovací mléko z této řady rozpustí váš make-up přímo před očima a jeho zklidňující výtažek z růže bude vaši citlivou pleť doslova hýčkat. Mléko Mixa Optimal Tolerance vyčistí pleť jemně, ale efektivně za pomoci vatových tamponků, stejně jako micelární voda nebo oční odličovač.

Mixa Optimal Tolerance: čisticí řada pro pleť vyžadující ohleduplnost

Do vaší kosmetické výbavy může díky řadě Mixa Optimal Tolerance přibýt běžná či hypoalergenní micelární voda, ideální pro zklidnění citlivé pleti, čisticí mléko pro citlivou pleť i odličovač očí. Tato kosmetika je základem pro zdravou, vitálně vypadající pleť. Žádný hloubkově hydratující krém, omlazující maska či sérum nedokážou to, co dobře vybraná a den co den důsledně používaná čisticí kosmetika.

Proč vsadit na micelární vodu Mixa Optimal Tolerance?

Máte-li pleť mimořádně náchylnou k podráždění, dopřejte jí hypoalergenní micelární vodu z řady Mixa Optimal Tolerance. Unikátní složení s micelami se postará o odstranění make-upu a nečistot bez tření. Tváře i oči vyčistíte prostě jedním tahem! Fyziologické pH 5,5 této kosmetiky souzní s pletí a nenarušuje její ochrannou bariéru. A zklidňující panthenol je prevencí dalšího podráždění.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest