LOVI

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce LOVI

Učte své děti zdravým návykům již odmalička! Vězte, že s dětským nádobím značky LOVI to půjde snadno a s úsměvem. Děti si tyto výrobky oblíbí a vy získáte klid a jistotu, že jim dáváte to nejlepší. Tak tedy – objevte dudlíky, savičky, kojenecké lahvičky, nevylévací hrnečky a další dětské nádobí značky LOVI. Díky pohodlné online objednávce na Elnino.cz je můžete mít obratem doma.

LOVI: Dětské krmení plné lásky

Polská značka LOVI je jedním z předních hráčů na světovém trhu v oblasti dětských výrobků. Ve spolupráci s odborníky v oblasti laktace, neonatology a logopedy vyvíjí inovativní produkty, které poskytují nezbytnou pomoc kojícím matkám, spolu s produkty pro alternativní krmení a zklidnění, respektujícími sací reflex dítěte. Veškeré doplňky značky LOVI jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, zdraví a pohodlí nejmenších uživatelů. Vyrábějí se z kvalitních materiálů, šetrných k dětské pokožce a zdraví.

Už jste slyšeli o silikonovém dynamickém dudlíku?

Určitě vyzkoušejte silikonový dynamický dudlík LOVI Buddy Bear Dynamic Soother, který nenarušuje sací reflex, přirozený vývoj řeči a skusu dítěte. Otvory v tomto dudlíku podporují proudění vzduchu, pohodlný úchyt usnadňuje uchopení a celý výrobek je zhotoven bez BPA. Spotřebitelský průzkum provedený na skupině 700 matek dětí ve věku 0–24 měsíců (Gfk, 2018, Polsko) ho vynesl na nejvyšší příčku mezi dudlíky. Dalším hitem značky LOVI je nevylévací hrneček, který důvtipně učí batolata samostatnosti a maminkám ulehčuje úklid. Délku jeho pítka konzultovali s výrobcem neurologopedi a terapeuti pro rozvoj řeči. Bodují rovněž různé sety misek, talířků a hrníčků značky LOVI, skvělé i jako dárek pro miminko či batole.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest