Laura Biagiotti Essenza di Roma Uomo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Laura Biagiotti Essenza di Roma Uomo

Nechte se okouzlit věčným městem Římem… Váš mužský šarm dokonale dotvoří dřevitě-aromatická toaletní voda Laura Biagiotti Essenza di Roma Uomo (2013). Je dostupná v několika velikostech (ve větší na doma, v menší na cesty) a vyrábí se k ní i doprovodná kosmetika, například sprchový gel. Používáním shodné vonné kompozice v několika produktech docílíte jejího působivého vrstvení, a tím i naprosté neodolatelnosti u žen.

Laura Biagiotti Essenza di Roma Uomo: charismatická pánská vůně oslavující Řím

Nejdříve se pokochejte flakonem, zpodobňujícím tradiční římskou architekturu. A pak už se pusťte do hodnocení samotného vonného koncertu. Kompozici Laura Biagiotti Essenza di Roma Uomo otevírají aromatické tóny bobkového listu. V srdci vám intenzivně zavoní muškáty; hloubku a bohatost celého díla obstarává hřejivá směs vanilky a kumarinu v základu. Univerzální vůni Essenza di Roma Uomo lze použít ráno do kanceláře, na odpolední jednání, večerní party, schůzku s dámou i víkend v přírodě.

Vrcholná elegance a potěšení – každodenně!

Svůj parfém Laura Biagiotti Essenza di Roma mají i ženy. Obě vůně jsou inspirovány Římem. Zachycují krásu města a památek, spojují nadčasové, klasické a moderní s poctou legendárnímu období plnému krásy, vášně a radosti ze života – „La Dolce Vita“. Tyto dvě vůně jsou novou kapitolou v kolekci Roma od Laury Biagiotti. Osloví moderního muže a ženu, kteří touží v každodenním životě po vrcholné eleganci a potěšení.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest