Laura Biagiotti Laura

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Laura Biagiotti Laura

Parfém Laura Biagiotti Laura je velmi ženský ze všech stran: zaujme už lahvičkou v podobě vodní kapky, korunovanou zářivě modrým drahokamem. Kouzlo vonné kompozice Laura lze popsat jen stěží. Přesto se o to pokusíme: delikátní broskev a švestka plují na lodičce z růžového dřeva, která se zlehka houpe na vlnách z omamného jasmínu, růže a orchideje. Vše je opředeno vzácným dřevem v podobě cedru a santalu, podporujícím meditační náladu. K vrcholu vás přivede špetka sladké vanilky a škádlivého pižma…

Laura Biagiotti Laura: vůně svobodné, šarmantní a vzrušující ženy

Dnes již legendární, nadčasová toaletní voda Laura Biagiotti Laura těší ženy z celého světa již od roku 1994. Nezůstala však osamocená – postupně se v řadě Laura zrodily i dámské vůně Rose (2009) či Tender (2019). Všechny jsou jako kapky křišťálově čisté vody, jako jemný větřík odhalující vnitřní půvab uživatelky. I vy se s nimi budete cítit svěže, čistě a šťastně!

Inspirujte se vůněmi Laura s vytříbeným italským stylem

Vonná řada Laura pochází ze slavného italského módního domu, pojmenovaného podle zakladatelky Laury Biagiotti (1943–2017), jíž se říkalo Královna kašmíru. Od roku 1982 tato společnost, známá ležérní módou, vytváří také vůně. „Parfémy musí podtrhnout ženskou osobnost, a ne nad ní převládat,“ nechala se slyšet Laura Biagiotti. V roce 2005 do firmy nastoupila její dcera, pro niž je také charakteristický zápal pro módu, uvádění nových parfémů i restaurování římských památek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest