Labello Classic Care

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Labello Classic Care

Pokožka rtů je jednou z nejcitlivějších částí tváře. Proto se musí chránit, a to jak z estetických důvodů, tak pro udržení zdraví. Slunce, vítr, suchý vzduch a mnoho dalších faktorů mohou způsobit její suchost, popraskání a podráždění. Hýčkejte své rty péčí přírodních olejů a bambuckého másla! Řada balzámů Labello Classic Care je v tomto osvědčená mezi ženami i muži. Její složení a střídmý modrobílý design vyhovuje opravdu každému uživateli.

Labello Classic Care: pro hebkou a hladkou pokožku rtů celé rodiny

Balzám na rty Labello Classic Care hydratuje a ochraňuje rty za každého počasí, až po dobu 24 hodin. Sází na přírodní složky, které tvoří 96 % jeho složení. Neobsahuje minerální oleje a dermatolog ho doporučil i pro citlivou pokožku. Příznivá cena i nabídka balzámu jednotlivě či v setu z něj činí oblíbený a žádaný produkt pro celé rodiny.

3 zajímavosti o značce Labello, proslulé už déle než století péčí o rty

1. Společnost Labello vznikla ve Švýcarsku roku 1909 a dnes je nejprodávanější značkou balzámů na rty na světě. V roce 2020 dosáhla prodeje v hodnotě 190 milionů EUR. (Zdroj: Beiersdorf Annual Report 2020.) 2. V roce 2020 značka Labello zrealizovala průzkum, který ukázal, že 63 % žen vnímá své rty jako svůj nejvýraznější atribut. Průzkum také ukázal, že 66 % žen si myslí, že hydratace je důležitá pro zdraví a krásu rtů. (Zdroj: Labello.com.) 3. Labello používá při výrobě recyklovatelné materiály a snaží se minimalizovat ekologický dopad. Novinky v této oblasti zavedla například v roce 2020. (Zdroj: Beiersdorf Sustainability Report 2020.)

Jak jistě sami vidíte, s řadou balzámů Labello Classic Care nešlápnete vedle.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest