Získejte deodorant Naomi Campbell zdarma k nákupu nad 1390 Kč!

Labello

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Labello

Víte, že německá značka Labello je synonymem péče o rty už více než 100 let? Takového významného jubilea dosáhl roku 2009 legendární balzám na rty Labello, který si s důvěrou aplikovaly na rty už celé generace uživatelů. Labello, podobně jako o dva roky mladší Nivea, patří k tradičním značkám společnosti Beiersdorf s ústředím v německém Hamburku. Slovo Labello je odvozené z latinských výrazů „labium“ (rty) a „bellus“ (krásné), což přesně označuje cíl značky Labello – dát vám krásné rty!

Labello: Expert na péči o rty

Značku Labello založil podnikatel Oscar Troplowitz. Hned od začátku se zaměřil na půvab rtů a jejich výživu. Tyčinky na rty Labello v praktických novátorských obalech ihned dobyly Evropu a už ve 30. letech 20. století i celý svět. Prodávaly se pomocí plakátových reklam, které jsou v současnosti opět oblíbené a říká se jim „Retro“. V roce 1953 značka vyměnila hliníková pouzdra svých balzámů za barevnější a modernější plastová. Postupně se začala věnovat i problematickým rtům, ochraně rtů před slunečním zářením či při sportu, ale také trendům v podobě barev, třpytu, vůní, máslových balzámů… Dnes je značka Labello jedničkou na trhu kompletní péče o rty žen i mužů v Německu i řadě dalších zemí. Produkuje zhruba 160 milionů tyčinek balzámů na rty ročně. Chcete-li vyzrát nad suchými rty, s tyčinkou Labello sázíte na jistotu!

Žádané produkty značky Labello

Mezi našimi zákaznicemi je velmi oblíbený balzám Labello Strawberry Shine s jahodovou vůní, který rtům dodává hydrataci, výživu i jemné zbarvení a lesk. Podobné účinky má i balzám Cherry Shine. Dobré recenze doprovázejí rovněž balzám Labello Vanilla Buttercream s jemnou vanilkovou vůní. Jeho složení s aktivními látkami zabraňuje ztrátě vlhkosti v jemné pokožce rtů. Labello produkuje také balzámy na rty se SPF 15 či 30. Žádaná je rovněž dárková sada péče o rty Labello Star, tip na dárek pro slečnu. Obsahuje tři osvědčené balzámy na rty Labello: Soft Rosé, Pearly Shine a Original, všechny v balení 5,5 ml. Ať si vyberete jakýkoli produkt značky Labello, vždy budete mít pěkné, hebké a vyživené rty – přímo k zulíbání…

Doprava:
Platba:
Certifikace: