Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

L'Biotica

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce L'Biotica

Příběh polské značky L'Biotica, přinášející účinné dermokosmetické produkty, se začal psát již v roce 2005. Každý z produktů této značky je založený na vysoké kvalitě a účinnosti. Produkty L'Biotica se rodí ve specializovaných laboratořích a procházejí přísnými dermatologickými testy. Řada L'Biotica je k dostání ve více než 5000 lékárnách a dalších obchodech. „Věříme, že vám produkty L'Biotica umožní objevit přirozenou krásu a že budou rozmazlovat vaše smysly vůní, barvou a konzistencí a zároveň zajistí účinnou prevenci proti negativním dopadům civilizace na zdraví a krásu.“ L'Biotica

L'Biotica: Značka pro vaši krásu

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak účinné jsou produkty značky L'Biotica? O krásu vašich řas a obočí se postará sérum pro růst řas pro ženy L'Biotica Active Lash. Unikátní složení přípravku řasy posiluje, podporuje růst nových řas a má jemné složení, které nedráždí oči. Požadovaný tvar a barvu vašemu obočí zase dodá řasenka na obočí L'Biotica Brow Styler obsahující extrakt z henny, biotin a hedvábné proteiny.

Oceněná kosmetika L'Biotica

Kosmetické produkty L'Biotica si vysloužily celou řadu ocenění, například Best in Poland, Consumer Laurel, Dynamic Company nebo Good Brand.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest