Nastavení filtrů

KVD Vegan Beauty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce KVD Vegan Beauty

Značka KVD Vegan Beauty se inspiruje tetováním jako vrcholnou formou sebevyjádření. Její vysoce pigmentovaná, přísně veganská líčidla si zamilujete od prvního použití! Vytvoříte s nimi nápadný večerní, ale i střízlivý denní make-up. A vždy můžete mít dobrý pocit, že kvůli vaší kráse netrpělo ani jediné zvířátko.

KVD Vegan Beauty: 100% veganská dekorativní kosmetika

Americká společnost KVD Vegan Beauty vznikla roku 2008. Zavázala se, že nikdy nebude testovat na zvířatech či používat přísady vyrobené ze zvířat nebo hmyzu. Svou kosmetiku vyvíjí s láskou, nikoli se zvířaty. Od roku 2016 je oficiálně 100% veganská. Šminky KVD Vegan Beauty vám umožní nekonečný umělecký projev a podpoří vaše ekologické cítění.

Tipy na líčidla značky KVD Vegan Beauty

S voděodolnými očními linkami KVD Vegan Beauty vytvoříte nevídané „kočičí“ oči, paletka s rozjasňovačem a tvářenkou dokonale zvýrazní kontury vašeho obličeje, hedvábná tvářenka snadno splyne s pletí či make-upem, rtěnky budou držet na svém místě… To chce prostě vyzkoušet. Jděte do toho – příznivá cenová hladina veganské kosmetiky KVD Vegan Beauty je vaším dalším spojencem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest