Získejte plastovou láhev k nákupu značky Panthenol Omega!

Kosmetické přístroje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kosmetické přístroje

Moderní technologie jsou stále dostupnější, a tak není divu, že pronikly i do domácí kosmetické péče. Se šikovným kosmetickým přístrojem dosáhnete snadněji krásné a zářivé pleti obličeje, lesklých nehtů i sametově hebkých chodidel. Dopřejte si lékařské estetické přístroje, které umí divy, v pohodlí domova!

Inspirujte se přístrojovou kosmetikou

Trh nabízí pořád více prvotřídních kosmetických přístrojů – kartáčky, inhalátory i celé sady určené k čištění pleti, laserové epilátory, kosmetická zrcátka s velkým zvětšením a dotykovým ovládáním, masážní přístroje či galvanické žehličky pro redukci vrásek i celulitidy… Další kosmetické přístroje dokážou vpravit do pokožky výživná séra tak hluboko, jak by se to ručně nikdy nepodařilo. Inspirujte se – přístrojová kosmetika vám zaručí profesionální výsledky.

Tipy na kosmetické přístroje Silk´n

Tipem na kosmetický přístroj může být sada pinzet s LED světlem Silk´n Multi Tweezers, elektronická leštička na nehty Silk´n Micro Nail či přístroj pro odstranění ztvrdlé kůže Silk´n Micro Pedi, který zjemňuje vyschlou, drsnou a zatvrdlou kůži na chodidlech. Značka Silk'n (Home Skinovations), založená roku 2006, patří mezi světové lídry v oblasti profesionálních kosmetických přístrojů. Je i nositelem prestižních ocenění, například Best Laser Hair Removal.

Doprava:
Platba:
Certifikace: