KENZO Parfum D´Ete Toaletní vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Jednoho zimního rána se vás zmocní touha oživit lahodné letní dojmy, prozářené sluncem a přenést se na chvíli do jiného prostředí. Sáhněte po Kenzo Parfum d'ete, vůni léta, plné optimismu a ušlechtilých tónů. Ať je jakékoli roční období, Kenzo Parfum d'ete vás potěší svou smyslnou zelenou svěžestí. Zelená letí vůně Kenzo Parfum d'ete, plná květinových a šťavnatých tónů: vodní květiny, právě posekaná tráva, byliny a především omamné konvalinky.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 7x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 7x recenze zákazníků

Recenze 7x


ZLATKA SVĚRÁKOVÁ
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

VÁŽENÍ,SKLÁNÍM SE PŘED TÍMTO PARFÉMEM!!!UŽ JSEM OTESTOVALA MNOHO VŮNÍ,ALE JEN TATO MNE DOSTALA,VÁŽNĚ!POUŽÍVÁM KENZO UŽ 17 LET A NEHODLÁM JI NIKDY MĚNIT.NIKOMU NEPROZRAZUJI ČÍM SE VONÍM,JELIKOŽ SE MĚ I CIZÍ LIDÉ PTAJÍ,A JÁ NECHCI,ABY TAKÉ TAK KRÁSNÉ VONĚLI.DOKONCE S TOUTO VŮNÍ MÁM AŽ MOC VELKÝ ÚSPĚCH U MUŽŮ-NEPŘEHÁNÍM A ANI SI NEFANDÍM!JSEM SVOBODNÁ,TAKŽE MÁM VOLNÉ POLE MOŽNOSTÍ SI VYBÍRAT.TAKŽE,KDYBY MI TENTO PARFÉM ZRUŠILI,BYLA BY TO PRO MĚ POHROMA.VŠICHNI SE MĚJTE KRÁSNĚ,JAKO JÁ!!!!!

ell
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

velmi prijemna, svezi, nevtirava a pritom zajimava pro nekoho muze byt mozna az prilis "kysela" hodi se na leto

jarla
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

zatím nejpříjemnější vůně, co jsem našla a teda že jsem leta hledala. hlavně v ní není nic "módního" :-)

Mia
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Živá voda pro svobodně myslící, upřímné ženy milující nespoutanou vůni přírody :o) Prostě pro ty, které si nepotřebují na nic hrát :O)Miluji design lahviček vůní Kenzo

hana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Jeden z prvních značkových parfémů, kterým jsem začala objevovat svět parfémů. Připadal mi nekomplikovaný, čistý, přírodní, rovný.

Autor anonymní
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Je mi to líto vůči těm komu se líbí, ale horší vůni jsem už dlouho necítila. Připomíná mi laciné vůně z totalitní doby - tzv. živé květy. Pronikavá, laciná, nepříjemná.

Lucka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Můj první značkový parfém,se kterým si spojuji nejhezčí dobu svého života,moc krásná,svěží a nenapodobitelná-alespon pro mě.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest