KENZO

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce KENZO

Značka KENZO umně propojuje asijskou a evropskou kulturu. Svými exotickými vůněmi vám pomůže rozvinout lásku, porozumění a tvůrčí vyjádření. Dámské kompozice Flower by Kenzo (2000) či Jungle L'Élephant (1996) jsou už dnes legendami. I pro vás značka připravila široký výběr skvělých vůní pro ženy i muže, například v kolekcích KENZO Amour, Aqua, Couleur, Flower, Flower In The Air, Homme, Jeu d'Amour, Jungle, World, Madly, Totem, KenzoKi, Les Eaux De Fleur a L'Eau par Kenzo.

KENZO: Francouzská značka s japonskými kořeny

Japonský návrhář Kenzó Takada (1939–2020) miloval módu už od dětství. Rodiče nechtěli, aby ji studoval, nadaný mladík si však v roce 1958 prosadil svou a zapsal se na návrhářskou školu v Tokiu. Po absolutoriu se KENZO přestěhoval do Paříže a začal šít své zajímavé modely. Módní dům KENZO vznikl roku 1970. Postupem času se objevily i parfémy KENZO, stejné jako móda této značky: někdy odvážné a pestré, jindy japonsky minimalistické a čisté.

Tipy na dámské a pánské vůně značky KENZO

Vyzkoušejte například toaletní vodu KENZO Flower By Kenzo Red Edition (2018), následovnici pudrově-květinové kompozice Flower by Kenzo, která se roku 2002 stala nejlepší dámskou vůní. Další znamenitou kompozicí je pánská toaletní voda KENZO Aqua Kenzo pour Homme, oslavující životadárnou vodu, která vstoupila na trh roku 2018 zároveň s dámskou verzí. Oblíbená je i série dámských vůní KENZO World, inspirovaná třetím okem a duchovní ochranou shora. Nebo si dopřejte hřejivé pohlazení, velmi žádanou dámskou vůni Flower By Kenzo L'Élixir (2015), s níž se budete cítit hýčkaná a milovaná. Nejlépe potěší ženu, která má ráda luxus, eleganci a má už svůj vytříbený styl. Výborně vás doplní v zimním období, kdy oceníte její hřejivou a delikátní stránku. S parfémy značky KENZO budete svůdná, neodolatelná a rozehřejete srdce každého muže.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest