Katy Perry

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Katy Perry

Značka Katy Perry přináší na trh zábavné a zároveň pečlivě sestavené vůně, které si získaly srdce uživatelek z celého světa. Dámské parfémy Katy Perry jsou dokonalou kombinací zábavných cool prvků a roztomilosti. Například zpěvačka Katy Perry miluje kočky, takže se jimi inspirovala a vytvořila unikátní flakon pro svůj květinově-ovocný parfém Purr (2010) či další kompozici Meow (2011). Vůně značky Katy Perry jsou zajímavé jak na první pohled, tak na první i všechna další přivonění. Značka nabízí rovněž sprchové gely či deodoranty doplňující hlavní vůně, některé z nich bez obsahu hliníku.

Katy Perry: Smělé parfémy od celebrity

Katy Perry, původním jménem Katheryn Elizabeth Hudson (ročník 1984) je americká popová zpěvačka, textařka a hudebnice. Jako mnoho jiných celebrit, i ona představila světu sérii vlastních parfémů pro ženy. Odráží v nich své typické vlastnosti – hravost a veselost. Katy Perry spolupracuje na svých vůních se zkušenými parfémáři a se společností Coty. Dopřejte si velmi ženské a odvážné vůně značky Katy Perry i vy!

Purr, Killer Queen a další TOP vůně

Zákaznice paní Edita koupila již zmíněnou vůni Purr jen kvůli poutavému „kočičímu“ obalu, ale nakonec byla moc překvapená krásnou vůní. Vychutnejte si i vy její závěrečné spojení hřejivého santalového dřeva, prosluněného jantaru, svůdného pižma, orchideje, kokosu a vanilky. Mezi oblíbená vonná díla americké značky celebrity Katy Perry patří i rebelská vůně Killer Queen (2013) s pačuli a pralinkami v základu, pojmenovaná podle písně Freddieho Mercuryho. Předností tohoto příjemně erotizujícího parfému je i vlídná cena. Spolu s kompozicí Spring Reign (2015) a dalšími ho spojuje flakon napodobující diamant. Řadu uznání nasbírala také dívčí parfémovaná voda Katy Perry's Mad Love (2016), lákavě sladká po jahodách a plná lásky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest