Nastavení filtrů

Katy Perry Katy Perry´s Mad Potion

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Katy Perry Katy Perry´s Mad Potion

Zpěvačka Katy Perry, parfémáři Stephen Nilsen a Natasha Cote vytvořili kouzelný vonný lektvar, z něhož se mužům podlamují kolena. Nalili ho do tajuplného fialového flakonu a dali k dispozici všem ženám toužícím podpořit smyslnost pod názvem Katy Perry Katy Perry's Mad Potion (2015). Věděla jste, že v 9 z 10 případů je to žena, kdo zahajuje flirt? Muž se často domnívá, že to má ve vlastní režii, ale ve skutečnosti byl přemožen určitým vábením ze strany ženy, a to na úrovni podvědomí. Vydatným pomocníkem v těchto ženských kejklích je vonný mix Katy Perry Katy Perry's Mad Potion. Uděláte mu místo ve svém soukromém kousku krásy?

Katy Perry Katy Perry's Mad Potion: sexy vanilkově-pižmová vonná řada

Vonnou kompozici Katy Perry's Mad Potion otevírá pivoňka, jablko a vanilková orchidej. Už v srdci se vyjímá erotizující pižmo, což je neobvyklé. Do noty mu zde hraje jasmín a bourbonská vanilka. Pižmem je obohacen rovněž ambrově-vanilkový základ. Zahalte se do smyslného vonného závoje Katy Perry Katy Perry's Mad Potion!

Můžete mít i deodorant nebo šumivé bomby do koupele Katy Perry's Mad Potion

Vedle parfémované vody Katy Perry Katy Perry's Mad Potion se vyrábí i deodorant (k omezení tělesného pachu, zejména v podpaží) nebo dárková kazeta, v níž vůni doplňují dvě šumivé koupelové bomby. Abyste podpořila trvanlivost toaletní vody Katy Perry's Mad Potion, promažte před její aplikací prokrvená místa pokožky neutrální mastí, například kokosovým olejem. Během dne pomůže i nepatrné navlhčení provoněných míst. Samozřejmě ideální je nosit vůni s sebou, k čemuž lze využít plnitelný flakon z naší nabídky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest