Jul et Mad Paris Mon Seul Desir Parfémy

Popis produktu

Unisex parfém Jul et Mad Paris Mon Seul Desir je originální a fascinující vůně, kterou inspirovalo jedno z nejvýznamnějších výtvarných děl středověku, série šesti tapisérií Dáma a jednorožec (francouzsky La Dame à la licorne). Parfém Mon Seul Desir, stejně jako zmíněné anonymní dílo, odhaluje věčnou a spalující touhu po lásce. Originálním způsobem zachycuje příběh naplněný emocemi, který prožívají i tvůrci značky – Francouz Jul a Rumunka Mad, kteří se do sebe osudově zamilovali při náhodné návštěvě pařížské kavárny.

Zahalte se do smyslných tónů kůže a koriandru

Parfém Jul et Mad Paris Mon Seul Desir má energický začátek tvořený mandarinkou, pepřem a muškátovým oříškem. Střední vrstvu ovládá koriandr, agarové dřevo neboli oud a vonokvětka. V základu je nejsilnější afrodiziakální kůže, pižmo, guajakové dřevo, benzoin a jantarová pryskyřice. „Nosem“ vůně Mon Seul Desir je parfémářka Stephanie Bakouche a dílo vstoupilo na světové trhy roku 2017.

Podzim: ideální čas pro parfém Mon Seul Desir

Zlatavý jemně orientální parfém Mon Seul Desir můžete používat celoročně, při denních i večerních příležitostech. Podle uživatelů, žen i mužů, je ale nejúžasnější na podzim, kdy se plně rozvinou jeho dřevité a navlhlé mechové složky. V tu dobu jednoznačně připomíná dávné tapisérie z těžkého sametu, které se staly jeho předlohou. Své místo v něm však má i veselá vonokvětka a šťavnatá mandarinka.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest