Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Kolínské vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Unisex kolínská voda Jo Malone Wood Sage & Sea Salt je vůně radosti, svobodomyslnosti a vytouženého úniku do přírody, která vás po stresujícím pracovním týdnu spolehlivě nabije novou energií. Módní fotograf Tim Walker vytvořil v severoanglickém hrabství Northumberlandu dokonalou atmosféru: představte si divoké moře, skály, zelené pláně, dřevěnou bárku a sebe s partnerem, kterak si naplno užíváte přírodních krás a volna. Utečte před každodenním shonem a nadechněte se čerstvého vzduchu smíchaného s mořskou solí!

Temperamentní pižmová mořská vůně

Parfém Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, lákavý vonný mix pro ženy i muže, má jako hlavní složku mořskou sůl. Intenzivní jsou v něm také tóny šalvěje a pižma v podobě ambrette. Můžete v něm ucítit dřevité, mléčné, tabákové, kožené, vanilkové, květinové i ovocné akordy. Zasněte se a odpočiňte si…

Příběh kolínské Wood Sage & Sea Salt

Kolínská voda Jo Malone Wood Sage & Sea Salt vznikla roku 2014 a je pod ní podepsaná slavná parfémářka Christine Nagel. Do přirozeně svěží vůně zakomponovala mořský vzduch promíchaný s dřevem a minerální strukturou písečně-kamenného britského pobřeží. Stejné akordy obsahuje i doprovodná pečující kosmetika a svíčka. Vůně značky Jo Malone jsou navzájem kombinovatelné. Nevšední kompozice Wood Sage & Sea Salt výtečně souzní s Lime Basil & Mandarin či Nectarine Blossom & Honey eau de cologne.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: