Jo Malone Wild Bluebell Kolínské vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Kolínská voda Jo Malone Wild Bluebell je okouzlující dámská vůně z roku 2011, která vás zavede do tajemného lesa, jehož okraje zdobí travnaté koberce plné křehkých zvonků a konvalinek. Autorkou kompozice je zkušená parfémářka Christine Nagel (ročník 1959), rodačka ze švýcarské Ženevy. Je vyznavačkou autentických vůní s jasným poselstvím, které mohou nosit všichni, jimž se líbí – ženy i muži. U značky Jo Malone Christine Nagel oceňuje také luxusní těžké flakony.

Libá zvonková vůně s ozvěnou letního lesa

Parfém Jo Malone Wild Bluebell vás ihned osloví dominantní vůní modrého zvonku. V horní vrstvě ji doprovází sladce vyzývavé akordy hřebíčku, v srdci něžné konvalinky, šípková růže a jasmín, v základu pižmo a jantarová pryskyřice. Pikantní květinová vůně se nejlépe rozvíjí na jaře a v létě, za denního světla. Skvěle vás doplní ve škole, v zaměstnání, odpoledne při nákupech i na romantické procházce. Budete se cítit příjemně, odpočatě a sebevědomě. Ano, takovou moc mají pečlivě vybrané květiny…

Recenze vůně Wild Bluebell od Karen Elson

Kolínskou vodu Jo Malone Wild Bluebell si zamilovala také Karen Elson (ročník 1979), anglická supermodelka, zpěvačka a skladatelka. „Voní jako anglická krajina, sladká a nádherná,“ říká vyznavačka hudby a vůní, jichž se sice nelze dotknout, ale o to více promlouvají k lidské duši. Nechte se i vy zlákat kolínskou vodou Jo Malone Wild Bluebell!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

  • Dlouhá výdrž
  • Žádné
Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

Celkově jsem spokojena

  • Příjemná vůně
  • -

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest