Jo Malone Velvet Rose & Oud Kolínské vody

          
Skladem   |  (ID: )
2 609
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Kolínská voda Jo Malone Velvet Rose & Oud je orientální vůně z roku 2012, atraktivní pro ženy i muže, skrytá v elegantním černém flakonu. Poodhalíme vám její tajemství: tmavá damašská růže se v ní propojuje s agarovým dřevem neboli oudem, vyhledávaným afrodiziakem. Gurmány potěší sladké pralinky a vyznavače kořeněných vůní hřebíček. Nechte se svést i vy!

Dekadentní růžová dýmová vůně

Unisex parfém Jo Malone Velvet Rose & Oud se zakládá na sametových růžových a vzrušujících dřevitých tónech. Charismatická kolínská voda vynikne v chladnějším počasí, při denních, ale především večerních příležitostech. Hodí se k dámským i pánským společenským šatům a výhodou je, že ji můžete vlastnit a používat společně s partnerem. Možná ale na každém z vás zapůsobí jinak, protože parfémy ovlivňuje také individuální tělesná vůně. Vliv může mít i strava, doba nanášení vůně, vlhkost vzduchu či teplota.

Jaké má Velvet Rose & Oud recenze?

Online se píše: „Vůně Velvet Rose & Oud mi připomíná čas strávený v Dubaji. Je silná a dokonalá. Asi není úplně vhodná do kanceláře, ale je vynikající pro večery a víkendy.“ Hypnotická vůně, která zanechává velký dojem.“ „Uvolňující, jemná, teplá, vyzývavá vůně.“ Poslední recenze je zvláště výmluvná: „Mám asi 100 lahviček kolínské, ale používám jen Velvet Rose & Oud. Když ji chci zjemnit, přidám pivoňku.“ (Dodáváme, že vůně značky Jo Malone lze navzájem kombinovat.)

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest