Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Jeanne Arthes

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Jeanne Arthes

Příběh francouzské značky Jeanne Arthes se začal psát v roce 1978, kdy byla založena ve městě Grasse. A vůně této značky dokazují, že jim rozhodně není cizí pověstný francouzský styl a nechybí jim ani elegance. Vonné kompozice parfémů Jeanne Arthes jsou založeny na pečlivě vybraných vonných ingrediencích, které pocházejí z oblasti Provence.

Francouzské vůně Jeanne Arthes

Již první vůně značky Jeanne Arthes dokázala, že si umí podmanit srdce žen i mužů s jediným přivoněním, není proto divu, že ji brzo následovaly další. Obrovské popularity se dočkala například vůně Jeanne Arthes Cobra, které se v 80. letech prodalo více než milion kusů. V roce 2008 se vůně dočkala zvláštního vydání při příležitosti 30. výročí značky.

Vonné kompozice Jeanne Arthes okouzlí i vás

Přesvědčte se na vlastní kůži, že jsou vůně Jeanne Arthes neodolatelné. Vyzkoušejte například vůni parfémované vody pro ženy Jeanne Arthes Romantic. Její vonná kompozice se otevírá akordy bergamotu, vůní květu černého rybízu a aromatem frézie. Srdce je naplněno notami růže a pačuli a závěr je oddaný smyslnému bílému pižmu, sladké vanilce a tonce. Značka Jeanne Arthes nabízí i jedinečné vůně pro muže. Jednou z nich je pánská vůně toaletní vody Jeanne Arthes Cotton Club. Dřevitá vůně, určená pro moderní gentlemany, je vhodným doplňkem na denní i večerní nošení.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest