James Bond 007 James Bond 007 For Women Mysterious Rose Tělové spreje pro ženy

Skladem   |  (ID: )
193
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Staňte se ženou, které nedokáže odolat ani nejslavnější tajný agent světa! Dopomůže vám k tomu tělový sprej James Bond 007 James Bond 007 For Women Mysterious Rose. Zahalte se do smyslných květinových not a zdůrazněte své přednosti! S produktem vyhledávané dámské kosmetické řady James Bond 007 k sobě připoutáte pohledy všech přítomných mužů.

Vůně vzdávající hold mysteriózní růži

Dámský parfém James Bond 007 For Women Mysterious Rose ve formě tělového spreje navazuje na parfémovanou vodu James Bond 007 For Women z roku 2015. Jejími hlavními složkami jsou ostružina, vanilka, černý pepř, gardénie, cedr, jasmín, bílé pižmo, růže a bergamot. Tělový sprej Mysterious Rose, jak už napovídá jeho název, vzdává hold zvláště mysteriózní růži, královně květin, která od nepaměti odemyká srdce žen a muže sráží na kolena

Tip na cenově dostupný dárek

Tělový sprej jako James Bond 007 For Women Mysterious Rose je jemná vůně za velmi příznivou cenu, kterou můžete aplikovat na pokožku a oblečení mnohokrát za den. Tělový sprej je výborný hlavně do terénu. Oceníte ho v kanceláři, na procházkách, po návštěvě posilovny, v hromadných dopravních prostředcích i při zastavení v baru. Tělovým sprejem můžete rovněž obdarovat blízkého člověka. Zjistěte, jaké tělové spreje zrovna nabízíme, a vyberte si mezi nimi několik modelů do zásoby. Jakmile se vyskytne příležitost (svátek, Valentýn…), jako když je najdete.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest