James Bond 007

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce James Bond 007

Značka James Bond 007 přináší vzrušující a působivé pánské i dámské vůně inspirované legendárním britským špionem. Vyhovuje silným osobnostem, které se nebojí projevit a touží skutečně zazářit. Parfémy značky James Bond 007 v sobě ukrývají tajemství, svůdnost, vášeň a šarm. S pánskou kompozicí se stanete nemilosrdně přitažlivým dobyvatelem každé ženy a dámské vůně jsou vytvořené tak, aby vám neodolal žádný muž – ani agent 007!

James Bond 007: Rafinované britské vůně

Parfémy značky James Bond 007 se jménem slavného agenta vstoupily na trh roku 2012, jako pocta k padesátiletému výročí „bondovek“ na filmovém plátně. Stojí za nimi společnosti Eon Productions perfumes and colognes a Coty. Vše nastartoval klasický pánský parfém James Bond 007, vybraná vůně pro moderního gentlemana. Následně vznikly další verze – dřevitý parfém James Bond 007 Gold, svěží James Bond 007 Ocean Royale nebo orientální James Bond 007 Seven, perfektní dar k Vánocům, jak říká v recenzi naše zákaznice paní Petra. „Výborná vůně a cena,“ dodává pan Ivan. Ani dámy nepřijdou zkrátka: pro ně vznikla vůně James Bond 007 For Women a stejnojmenné variace II či III. Tváří parfémované vody James Bond 007 For Women III se stala herečka Caterina Murino, známá z filmu Casino Royale. Obdivujete-li Jamese Bonda, určitě některou z nich vyzkoušejte.

Proč si vybrat značku James Bond 007?

Značka James Bond 007 nabízí jakostní vůně s koncentrovaným složením a dostupnou cenou. Jejich dalšími výhodami jsou elegance, britský styl a dlouhodobá výdrž na zápěstí, předloktí, krku i ve vlasech. Dámy jistě ocení flakony v podobě broušených diamantů, které ještě více navozují dojmy z „bondovek“. K parfémům značky James Bond 007 náleží i deodoranty, vody po holení nebo sprchové gely. Roku 2018 vznikla také pánská kolínská voda James Bond 007, vhodná pro každodenní nošení, takže sortiment je opravdu široký. Objevte tajné zbraně pro hry svádění – pánské a dámské vůně James Bond 007!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest