Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • The Traceless Hair Ring
Cena
-

Invisibobble The Traceless Hair Ring

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Invisibobble The Traceless Hair Ring

Spirálovité plastové gumičky na vlasy Invisibobble, vynález studentky Sophie, způsobily okolo roku 2012 na trhu malou revoluci. Moderní stylingové pomůcky v podobě telefonní šňůry, které netahají vlasy a nenechávají v nich otlaky, chtěly ihned ženy z celého světa a všech generací. Základem je řada Invisibobble The Traceless Hair Ring, o něco silnější gumičky nabízí řada Invisibobble Power Hair Ring.

Invisibobble The Traceless Hair Ring: Revoluční gumičky do vlasů

Antialergické gumičky od německé značky Invisibobble, z řady The Traceless Hair Ring, využijete každý den, při sportu i běžných činnostech. Vytvoříte s nimi culík, rychlý drdol i romantický cop. Samozřejmě nadchnou také vaše malé slečny, které díky nim hravě učeše i tatínek nebo dědeček. Unikátní tvar gumičky Invisibobble The Traceless Hair Ring udrží vlasy všech typů celý den pěkně pohromadě. Některé modely koupíte i s ozdobným kulatým přívěskem Invisibobble.

Recenze stylingových pomůcek Invisibobble The Traceless Hair Ring

Boží gumičky, nemají srovnání!“ „Dobře drží vlasy.“ „Výhodná cena.“ „Bezva, vlasy se nekroutí, necuchají a drží požadovaný tvar.“ „Vždy vydrží, dceři se velmi líbí. Objednáme znovu.“ „Jedna z nejlepších gumiček tohoto typu, co se zasekne do vlasů a drží.“ – To je pouze několik z ohlasů na vychytané různobarevné vlasové gumičky Invisibobble The Traceless Hair Ring. Vyzkoušejte je také!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest