Invisibobble

Filtrovat
Sleva 8 %  8 %

O značce Invisibobble

Toužíte po gumičkách, které netahají vlasy a nenechávají v nich otlaky? Vyzkoušejte revoluční stylingové pomůcky Invisibobble a uvidíte, že se jich už nebudete chtít vzdát. Německá značka Invisibobble zaplňuje mezeru mezi sponkami a gumičkami. Ať jste začátečník nebo profesionál, chcete romantický cop nebo běžný drdol, tento šikovný pomocník je vždy po ruce. Gumička Invisibobble vaši hřívu nepoškodí ani nezacuchá. Je to geniální a přitom tak jednoduchá věcička. Vypadá jako kousek telefonní šňůry a nabízí se v mnoha barvách, které vždy skvěle doladí váš outfit. Vyzkoušejte je všechny a najděte svůj ideální odstín!

Invisibobble: Revoluční vlasové gumičky

Spirálovité plastové gumičky na vlasy Invisibobble, původně nápad studentky Sophie, způsobily v letech 2012 až 2013 na trhu malou revoluci. Oproti tradičním gumičkám nabízejí elegantní design, nespočet barevných variant a unikátní technologii, která drží vlasy účinně pohromadě a po rozpuštění v nich netvoří nevzhledné otisky. Antialergické gumičky Invisibobble si zamilovaly ženy všech generací a se všemi typy vlasů. Oceníte je každý den, při sportu i jiných aktivitách. Samozřejmě jsou vhodné také pro vaše malé slečny, které s nimi komfortně učeše i tatínek nebo dědeček.

Z recenzí vlasových gumiček Invisibobble

„Pohodlné, barevné, vydrží dlouho.“ „Dobře se používají, netahají vlasy, neztrácejí tvar.“ „Jedny z nejlepších gumiček tohoto typu, co se zaseknou do vlasů a drží.“ „Bezva, vlasy se nekroutí, necuchají a drží požadovaný tvar.“ „Jsou super, jiné už nekupuju.“ „V pohodě mohu mít culík celý den, aniž by mě z toho bolela hlava.“ „Naprosto neskutečná záležitost! Vlasy krásně (u)drží, nezanechají stopu ani po celodenním sepnutí. Všechny ostatní gumičky a skřipce házím do odpadkového koše. I dcera je nadšená. Rozhodně doporučuji.“ „Jsou nejlepší!“ Nalákaly moderní gumičky Invisibobble i vás? Není nic snazšího než si je zde objednat.

Doprava:
Platba:
Certifikace: