Histoires de Parfums Noir Patchouli Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Histoires de Parfums je jako olfaktorická knihovna, která vypráví příběhy slavných postav, významných let, ale i známých básní a hudby. Vytváření těchto vůní není řízeno žádnými pravidly, jen inspirací. Tuto působivou značku založil Gérald Ghislain v roce 2000. Kreativní Francouz s bohatou představivostí se rozhodl přivést slavné příběhy historie a kultovní díla k životu do nevšední podoby – sbírky vzácných a ojedinělých parfémů. Vůně Histoires de Parfums ztělesňují klasické francouzské know-how parfumérského odvětví – jsou luxusní, ušlechtilé a vytvořené s velkou dávkou nadšení a kreativity. Když Gérald komponuje nový parfém, vkládá do skupinky ingrediencí jednu neočekávanou esenci. Díky ní se jeho vůně stávají originálními a překvapivými. Vonná kolekce parfémů je nazvavná po roce narození významných osobností, které byly inspirací k jejímu vzniku. Další vůně v repertoáru Histoires de Parfums odkazují na květiny a rostliny, které v parfému dominují, ale i na významná místa v Paříži či unikátní aroma a ingredience. Parfémované vody Histoires de Parfums patří do skupiny niche vůní. Všechny parfémy značky bez rozdílu si prošly dlouhým a pečlivým kompozičním procesem, než spatřily světlo světa. Díky tomu si získaly velké množství milovníků po celém světě, kteří na jejich výjimečnost nedají dopustit.

Pačuli, rostlina pěstovaná ve východní Asii, vydechuje intenzivní a okouzlující vůni. Ta je tak nezaměnitelná a silná, že je velmi častou složkou velkého množství parfému. Gérald Ghislain chtěl vzdát zmíněné tropické bylině hold a vytvořil vůni, která je přímo nutností pro všechny milovníky této ingredience. Pačuli zde rozhodně není poskromnu – Ghislain ji namíchal do všech třech částí vůně. V horních tónech je doplněna o kardamom a koriandr. Ve střední části jí dělá společnost skupinka květin a bobulí. Síla spodních tónů je ještě více umocněna pižmem a kůži. Šmrnc a nasládlou tečku pak vytváří vanilka.

Parfémovaná voda Histoires de Parfums Noir Patchouli je velmi intenzivní a maskulinní. Po olfaktorické stránce ji můžeme zařadit mezi dřevitě-cypřišové vůně. Noir Patchouli na vás dýchne závanem tajemství a probudí tak vaše smysly. Mimořádný elixír, temný jako samotná noc, okouzlí všechny fanoušky této známé esence.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Produkt byl vybrán jako dárek pro ženu. Tuto značku parfému používá již řadu let a je s ní spokojena.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest