Guerlain Terracotta Le Parfum Toaletní vody pro ženy

6x

Popis produktu

Značka Guerlain má mnoho věhlasných produktů jak na poli kosmetiky, tak i v oblasti vůní. Jednou z jejich ikonických kolekcí je i Terracotta, která obsahuje bronzové pudry a mnoho dalších produktů, které podtrhnou vaše opálení. Pudry Terracotta jsou absolutní legendou této značky již od roku 1984. Jako poctu k 30. výročí tohoto pudru vytvořil parfumér značky Guerlain, Thierry Wasser, toaletní vodu, která skvěle doplňuje celou sluneční kolekci. Můžete tak mít nejen sluncem políbenou tvář, ale i celé tělo.

Toaletní voda Guerlain Terracotta Le Parfum je spletena z vůně svěžího bergamotu, květin tiáře a kokosu. V jejím slunečném srdci tepe pomerančový květ, jasmín a jeden ze symbolů značky Guerlain, kterým je ylang-ylang. Ten vlil do vůně svoje typické teplo. V základu pak následuje podpis vanilky a pižma.

Inspirovaná výletem do srdce pouště, zachycující všechny sluneční paprsky – pro vás, abyste zářila, taková je Guerlain Terracotta Le Parfum, ztělesňující půvab slunce, ve flakonu odkazující na bronzující pudr Guerlain. Pro všechny milovnice vůní, které vás zanesou zpět do horkého léta a pro sluncem políbené bohyně, které chtějí pozvednout svou krásu.

Hodnocení 4.0

(hodnoceno 6x)

  • 83 % zákazníků doporučuje
  • 6x recenze zákazníků

Recenze 6x


Martina

Koupila jsem tuto vůni podle složení. Překvapila mě intenzita a výdrž této toaletní vody. Vůni vnímám jakou sametovou, uhlazenou a po hodině jako luxusní. Nebude vonět každé ženě, proto doporučuji před koupí vyzkoušet.

  • Vydrž a intenzita, cena
  • Nic
Martina

Tuto vůni jsem si pořídila, neboť Guerlain je značka, která se snaží být svá a rozhodně nemá ve svém portfoliu tkz. vůně pro masy. Tato edt, má výdrž výdrž i intenzitu. Stačí lehce stříknout a určitě budete s vámi, celý den. Já ji vnímám klidně, jako celoroční záležitost. Intenzivní je zde ylang s něžnou vanilkou. Určitě pokud budete zkoušet udělejte to dvakrát. Já jsem po prvním nástřik byla lehce rozpačitá, ale dala jsem jí šanci ještě jednou a nyní na ní nedám dopustit.

  • Intenzita, výdrž, uhlazenost. krásný flakon
  • Nic
Katka

První moment šok, těžká vůně,hodně těžká, pak jsem si ji nevšímala a najednou tak po půl hodince si říkám,tady něco velmi příjemně voní,cítím kokos a kytičky a opravdu moc hezky se rozležela, potřebuje čas na rozvonění ,tedy na mé kůži,ano a pak je velmi pěkná. Uvažuji o ní na léto.

  • slušná výdrž. pěkná vůně
  • ostrý začátek
Helen

Vanilkově banánová zmrzlina, hutná gardénie a těžké květiny. Divná vůně, kterou před nákupem velmi pečlivě vyzkoušejte, nebude vonět každému. Rozhodně jí nelze upřít výdrž.

M.

Hvězdy jsou omyl, maximálně tři.

M.

S původní karafiátovou Terracottou nemá nic společného. Toto je převážně ylang a šťavnatá kvítka tiaré a pomeranče. A protože příliš šťavnaté vůně příliš v lásce nemám, není tento parfém mým šálkem kávy. Upřít vůni přesto nelze jistou kvalitu, v pozadí se i po rozvonění dá najít jakýsi typický ocásek "lepších značek" - starosvětský ocásek v podobě ylang-ylangu a vanilky. Každému vůně jistě nesedne, ale v zásadě není špatná - podle mě tedy rozhodně není letní, je lehce dusivá - i když ji trápí typické nedostatky vůní dnešních dnů - kupříkladu slabší výdrž.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: