Guerlain

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Guerlain

Jeden z nejslavnějších parfémových domů světa funguje ve Francii již téměř 200 let. Guerlain vystavěl svůj veleúspěšný byznys na své vášni, lásce ke kráse a velmi vzácných ingrediencích, kterými obohacuje své parfémy i kosmetiku. Příběh značky Guerlain začal v roce 1828 psát Pierre-François Pascal Guerlain. V Paříži si otevřel vlastní obchod s parfémy a kosmetikou a jeho produkty si velmi rychle oblíbila nejen francouzská šlechta, ale i velké královské dvory po celé Evropě. Svůj úspěch Guerlain korunoval v roce 1853, když pro budoucí francouzskou císařovnu Eugénii vytvořil kolínskou vodu Eau de Cologne Imperiale u příležitosti její svatby s císařem Napoleonem III. Císařovna si citrusovou vůni okamžitě zamilovala a udělila Guerlainovi titul oficiálního královského dodavatele parfémů.

Legendární parfémy Guerlain

Parfémy Guerlain jistě není třeba dlouze představovat. Předchází je mnohaletá tradice a parfémy tak slavné, že doslova psaly parfémářskou historii. Mnohé z nich vznikly před dlouhými desetiletími a dodnes se považují za nejlepší parfémy všech dob. Za všechny připomeňme orientální Shalimar a Samsaru, chyprově-ovocnou Mitsouko, svěží Aqua Allegoria nebo legendární dřevitý Vetiver. Guerlain inspiraci pro své parfémy hledá v romantických příbězích, literárních klasikách i cestách do dalekých krajin. Jeho neuvěřitelná přehlídka parfémů čítá stovky jedinečných vůní pro ženy i pro muže.

Luxusní must-have kosmetika

Od samotného vzniku se Guerlain věnuje také výrobě kosmetiky, která v každé ženě probouzí její přirozenou krásu. Kosmetika Guerlain spojuje dlouhou tradici, unikátní know-how, moderní technologie a vzácné aktivní látky. Výsledkem jsou legendární kolekce Météorites, Terracotta, Orchidée Impériale, Abeille Royale a další oblíbené produkty, bez nichž si miliony žen již nedokážou představit svůj každodenní zkrášlující rituál. Luxusní kosmetiku Guerlain si rozhodně nenechte ujít!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest