Guerlain Chamade Toaletní vody pro ženy

          
Skladem   |  (ID: )
1 756
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Chamade je mistrovský kousek, nesmírně ženská vůně, zajímavá, originální a přitom dokonale nositelná a líbivá pro okolí. Chamade je květinově dřevitá. Tuto vůni z roku 1969 někteří pokládají za vůbec nejlepší dílo Jeana-Paula Guerlaina. Jako inspirace tentokrát posloužil román "La chamade" Françoise Saganové (u nás vyšel v roce 1994 pod názvem Šamáda), jehož hrdinka, krásná a inteligentní žena, složitě hledá lásku a odpověď na některé životní otázky. Za časů Napoleona byl "chamade" signál k ústupu, který vydávali bubeníci rychlým bubnováním. V knize je výraz použit jako metafora pro bušící srdce zamilovaného člověka.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.8

(hodnoceno 4x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 4x recenze zákazníků

Recenze 4x


Pavla
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

První momenty jsou ostré,zhruba za hodinu se otočí o 180 stupňů a rozvine do příjemné ,velmi elegantní jemné vůně.I když je tzv. reformulovaná,moc jí to neublížilo a je stále krásná.Na první dojem nedejte,chce svůj čas,pak je nádherná.Není pro mladé dívky,spíše pro ženy 40+,

Romana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Po týdnu s Chamade si začínám zvykat i na tuto novou verzi, kterou jsem odsoudila příliš rychle v předchozím příspěvku. Vůně je jemná, elegantní, nepříliš sladká. Do vůně, kterou kdysi bývala má však příliš daleko. Vlastním edt., edp. v nové verzi neznám. Další balení si už nepořídím.

Romana
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Chamade bývala krásná, ženská vůně, která mě provázela obdobím dospívání. Dnešní, reformulovaná verze nedosahuje ani "kvalit" Pitralonu. Plně souhlasím s předchozím komentářem paní M.

ája
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Krásná vůně, kombinace lehce orientální a květinová. Obsahuje mimo jiné hyacint, teplé dřevité tóny a vanilku. Klasika vhodná pro věk rozhodně nad dvacet let. Decentní, elegantní, tajemná. Není ale přeslazená, jen tak "akorát".


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest