Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Gucci

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Gucci

Typické italské parfémy jsou někdy náruživé, jindy romantické, ale vždy pulzující životem. Právě takové moderní a zároveň nadčasové vůně vytváří značka Gucci. Její filozofie spočívá v dokonalém řemeslném zpracování, důrazu na detail a nekompromisní kvalitě. Jedním z nejzajímavějších produktů Gucci je slavný dámský parfém Envy (Závist) z 90. let 20. století. Dnes už značka stojí za dlouhou řadou vskutku záviděníhodných vůní. Chcete být v každé situaci styloví a šik? Prahnete po smyslném a sexy vyjádření? Tak neváhejte a vyberte si luxusní dámské a pánské parfémy značky Gucci z naší pestré nabídky.

Gucci: Itálie plná energie a vášně

Italská módní značka Gucci je spjatá s velmi moderním a trendy oblečením. Možná vás překvapí, že ji Guccio Gucci (1881–1953) založil už v roce 1921. Firma s ústředím v italské Florencii zpočátku obchodovala s koženými jezdeckými doplňky, ale už v další generaci se vrhla na módu. Přestože to v rodině Gucci občas opravdu italsky vřelo, dostala se až na samý vrchol a její ikonické džíny, přepychové kabelky, boty, hodinky, brýle a další doplňky včetně parfémů nosí snad všechny celebrity. Mezi pravidelné zákaznice Gucci patřily i Grace Kelly a Jackie Kennedy. Tvář značky výrazně ovlivnili kreativní ředitelé Tom Ford, Frida Giannini a Alessandro Michele.

Okouzlující vůně značky Gucci

Už první vůně značky, Gucci No 1 Parfum z roku 1974, se stala legendou, jakož i Gucci No 3 Parfum z roku 1985, L'Arte di Gucci z roku 1991 a Envy z roku 1997 (všechny dámské). Růžově lehký, hravý a díky omamnému pižmu velmi provokativní parfém Envy Me z roku 2004 si opakovaně pořizují mladé ženy z celého světa. Mezi bestsellery patří rovněž parfém Gucci by Gucci (2007 dámský), jehož srdcem je tiaré – nejvzácnější květina Polynésie. Příznivkyně značky nadchla i toaletní voda Gucci Bloom Acqua di Fiori z roku 2018, následovnice vůně Gucci Bloom z roku 2017. Muži oceňují například vůni Gucci Guilty Absolute Pour Homme z roku 2017. Dopřejte si módní doplněk s efektním logem dvou spletených G i vy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest