Gloria Vanderbilt Vanderbilt Antiperspiranty pro ženy

Skladem   |  (ID: )
186
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

I když je vzrušující vůně Gloria Vanderbilt Vanderbilt na pultech parfumerií od roku 1982, pořád se těší přízni uživatelek z celého světa. Doplněk pojmenovaný po věhlasné americké malířce Glorii Lauře Vanderbilt získáte ve stylovém flakonku s motivem labutě, který jistě náležitě ozdobí váš toaletní stolek. EdT Vanderbilt je ideální pro zralou nositelku v plném květu, oplývající energií, elegancí i smyslností. Díky tomu má pořád dost obdivovatelů, i když třeba utajených…

Gloria Vanderbilt Vanderbilt: klasická, velmi ženská vůně

K tahákům léty prověřené vůně Gloria Vanderbilt patří aldehydy, karafiát, tuberóza, ylang-ylang, vanilka, santal a skořice. Silný je v ní rovněž ananas, kosatcový kořen, zelený akord či kouřový nádech pryskyřice opoponax. Vzhledem k prohřívajícím složkám je kompozice vhodná spíše do chladnějšího počasí. Nenápadně na vás upozorní při denních i večerních příležitostech.

Která velikost vůně Vanderbilt bude ta pravá pro vás?

Toaletní voda i deodorant Gloria Vanderbilt Vanderbilt se vyrábí v několika velikostech, takže si z nich můžete vytvořit sety podle svého životního stylu. Jako základ lze zvolit 100ml toaletní vodu a tu postavit doma na poličku. Do kabelky je pak perfektní 75ml deodorant pro pohotovostní osvěžení kdykoli během dne. Značka přináší i dárkové kazety s dvojicí toaletní vody a deodorantu Gloria Vanderbilt Vanderbilt. Nejenže jsou cenově výhodné, ale také vás oprostí od starostí s dárkovým balením.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest