Gilles Cantuel Arsenal Red Parfémované vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
553
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Parfémovaná voda Gilles Cantuel Arsenal Red je pikantně okořeněná orientální vůně pro současného muže, na světovém trhu dostupná již od roku 1998. Její ladění do červené barvy signalizuje výbuch energie a svůdnictví. Arsenal Red naneste několika střiky na osprchované tělo, ideálně na prohřátá místa, například krk, spánky nebo zápěstí. A pak už si pouze užívejte jeho účinků, které jsou ověřené!

Smyslná dřevitá kompozice

Francouzský pánský parfém Gilles Cantuel Arsenal Red obdržíte ve flakonu, který napodobuje granát. Po jeho „odjištění“ vaše smysly i pozornost okolí zasáhnou vybrané dřevité, kořenité, pryskyřičné a květinové akordy. Podle uživatelských recenzí se vonný doplněk Arsenal Red nejlépe nosí od jara do podzimu, při denních i večerních příležitostech.

Arsenal pro muže i pro ženy

Vše začalo dnes již legendární pánskou dřevitou vůní Arsenal, kterou francouzská parfémová značka Gilles Cantuel, působící od 80. let 20. století, představila roku 1996. V této kompozici se vzácná dřeva harmonicky propojují s neroli, vetiverem, levandulí, kadidlem, fialkovými lístky a dalšími složkami. Brzy se objevily i další verze Arsenalu: Blue, Gold, Red, Black, Platinum či Grey. Vzhledem k příznivé ceně si doma můžete vytvořit celou zásobu těchto vonných „granátů“ a používat je podle momentální nálady. A víte, že svou vůni Arsenal mají i ženy? Tou už je ale naplněný tradiční dámský flakonek.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Za ty peníze to jde .

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest