Frais Monde White Musk

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Frais Monde White Musk

Využijte jako svou výraznou vonnou stopu bílé pižmo: zdánlivě čisté a nevinné, avšak ve skutečnosti rafinovaně svůdné… V mistrovském provedení ho přináší oblíbená italská vonná řada Frais Monde White Musk. Stačí nanést pár kapek vůně White Musk na prokrvená místa pokožky – a o sebevědomí i zájem mužů máte postaráno. Frais Monde White Musk je především jarní a letní denní vůně, ale za vášnivých večerů a nocí se uplatní celoročně.

Frais Monde White Musk: velmi ženský parfém vždy po ruce!

Frais Monde White Musk, smyslnou vůni pižma, si můžete dopřát ve formě parfémovaného oleje, vyhovujícího i velmi suché pleti. Získáte v něm veganský produkt bez složek zvířecího původu, bez obsahu alkoholu a parabenů, určený i pro alergičky. Flakonek parfémovaného oleje Frais Monde White Musk je přímo stvořený do kabelky a rovněž poskytuje praktické balení parfému do letadla.

Kromě parfémovaného oleje existuje i tělová voda White Musk

Poznejte i tělovou vůni Frais Monde White Musk. Jemné mošusové aroma z ní pronikne do každého póru kůže a zahalí vás okouzlujícím vonným závojem. Díky vitamínu E tento vonný doplněk pleť i hloubkově vyživuje, zklidňuje po holení a zanechává zvláčněnou. Ani tato forma vůně Frais Monde White Musk neobsahuje alkohol či parabeny.

Značka Frais Monde vám otevře dveře do světa jedinečných středomořských vůní a kosmetiky, v jejichž složení se vyjímá termální voda, přírodní oleje a další vybrané složky. Decentní vůně Frais Monde oceňují i ženy s citlivou pokožkou, kterou mohou běžné parfémy s alkoholem podráždit.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest