ETRO Rajasthan Parfémovaná voda 100 ml unisex

3x

Popis produktu

ETRO Rajasthan je vůně pro muže i pro ženy z roku 2013. Krásné barvy a výbušné odstíny se prolínají v básnické skladbě Rajasthan, která živě představuje lesk a záři Maharádžiho paláce. Parfém se otevírá zářícími akordy citrónu v kombinaci s elegantní růží z Damašku. Růžový pepř, ambra a labdanum obohacují vůni Rajasthan. ETRO Rajasthan je zahalená do kašmírových motivů s intenzivními barvami, které dokonale odráží krásu Indie. Poznejte vášnivou cestu po Orientu s vůní Rajasthan.

Hodnocení 1.7
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Magda

Tak, jsou horší polévačky, řídké nasládlé ovoce a konec. Rajasthan je poctivější, ale předčí jí většina vůní z podobného vanilového soudku. Jako pánskou ji nevidím vůbec, na mně je to hlavně vanilka s troškou květin, ale v záplavě kvalitních a zajímavých vůní je tato dost o ničem. Výdrž opravdu mizerná.

M.

Poctivá vůně? Ani bych neřekla... Jedna z mnoha pánských vůní, kterých potkáte leckde v drogerii řadu. A tu růži není prakticky znát, tak jsem se těšila :( Je to něco jako Shaal Nur, jen je umírněnější. Za dámskou, tedy i unisexovou se dá považovat jen stěží. Je to pánské a moc to nedrží. Takový krásný flakon, a vůně nic moc :( Ale nějakého nenáročného muže by potěšit mohla.

Magda

Rajastan lesk a záři paláců rozhodně neodráží, na to nemá ani sílu, ani výdrž. Je to taková příjemná, ovocně nasládlá, celkem poctivá vůně na běžné nošení. Vše vybalí najednou, citron i vanilku, poměrně nekonfliktní růži a zanedbatelnou ambru. I ldyž jde o hřejivější vůni, i do tepla se hodí a nijak neobtěžuje. Očekávala jsem větší oriinalitu, překvapila fádnost, hezká vůně to celkem je, ale podobných je na trhu hodně.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: