Eau Légére

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Eau Légére

Vonná směs Eau Légère zvlášť výstižně vyjadřuje křehký ženský půvab. Eau Légère nebo jen slovo Légère v názvu parfému označuje zpravidla odlehčenou verzi původní vůně (například parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Légère). Eau Légère je méně koncentrovaný vonný mix, který může mít i mírně odlišné složení, aby působil jemněji a svěžeji.

Kdy nosit vůni Eau Légère

Lehkou vůni Eau Légère oceníte zvláště v horkých letních dnech, v kanceláři i veřejné dopravě, kdy jí můžete nahradit původní parfémovanou či toaletní vodu. Uplatní se ale i při běžném denním nošení, pokud upřednostňujete decentnější vonné doplňky. Díky lehkému složení ji lze nanášet během dne opakovaně na celé tělo, aniž by vašimi vonnými výpary trpělo okolí.

4 tipy na Eau Légère

Na trhu je například vůně Bottega Veneta Eau Légère (2013), o níž řekl kreativní ředitel značky Bottega Veneta Tomas Maier: „Chtěl jsem něco zcela nového, vůni spojující smyslnost původní kompozice Bottega Veneta s čistotou a svěžestí vody.“ Dalším tipem může být parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère (2018), slaně vanilková vůně pro moderní bohyně. S ní se jako vodní nymfa vnoříte do bazénu plného svěžesti… Do třetice vám doporučíme okouzlující vůni toaletní vody Elizabeth Arden Untold Eau Légère (2014). Všechny výše jmenované vůně jsou dámské, avšak osvěžující Eau Légère vznikají i pro pány – například s.Oliver Black Label Men (2020).

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest