DC Comics Batman Dark Knight Fragrance Collection Dárková kazeta toaletní voda 50 ml + sprchový gel 100 ml + otvírák na lahve

Popis produktu

Přemýšlíte, čím obdarovat syna nebo vnuka na Vánoce, narozeniny, svátek nebo za vysvědčení? Doslova trefou do černého je toaletní voda DC Comics Batman Dark Knight Fragrance Collection! Cool černá kovová krabička ukrývá moderní klukovskou toaletní vodu, sprchový gel a k tomu ještě otvírák na láhve. To vše evokuje komiksového hrdinu Batmana, kterého známe, světe div se, od roku 1939.

Batman je skrytá identita miliardáře Bruce Wayna, který jako malý viděl vraždu svých rodičů, což ho později vedlo k boji proti zločinům v přestrojení za netopýřího muže. Batman nemá žádné nadpřirozené schopnosti, ale využívá své geniality, tělesné zdatnosti, znalosti bojového umění a detektivek; bohatství a vyspělých technologií. Jak tedy uznáte, inspirace Batmanem, i přes kosmetiku, může být pro jeho obdivovatele přínosná.

Čím láká DC Comics Batman Dark Knight Fragrance Collection?

  • perfektní dárek pro chlapce,
  • startovací sada vůně a kosmetiky,
  • s motivem superhrdiny Batmana,
  • nedráždivé vonné složení – na každý den.

Kosmetika pro superhrdinu školního věku

Společnost DC Comics působí již od roku 1934. Od té doby obohatila svět o komiksové superhrdiny, k nimž patří Superman, Aquaman, Batman, Wonder Woman či Green Arrow. V každé generaci si najdou nové příznivce. Alespoň některého z nich bude jistě znát i vaše dítě. Proto ho potěšte kosmetikou značky DC Comics. Skvělým tipem je dárková kazeta DC Comics Batman Dark Knight s toaletní vodou, sprchovým gelem a otvírákem na lahve. Její obsah i atraktivní černé balení ocení každý dospívající.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest