Davidoff Cool Water Dárky pro muže

  |  (ID: )
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Nesmírně populární pánská toaletní voda Davidoff Cool Water a zakladatelka stejnojmenné řady vůní je na světovém trhu už od roku 1988. Jednoduchá, čistá maskulinní vůně zahrnuje mořské, zelené, květinové a dřevité akordy, které vám společně zprostředkují jedinečný kontakt s přírodními živly. Příjemný je i modrý design pánské kosmetiky Davidoff Cool Water, připomínající dovolenou u moře. Krabička s některou variací Cool Water už ani nepotřebuje dárkové balení…

Davidoff Cool Water: Slavná pánská kosmetika

Muž Cool Water si intenzivně uvědomuje svou mužnost a své tělo. Má charisma, jímž přitahuje ženy jako magnet. A právě tomuto muži slouží kosmetická řada Davidoff Cool Water, série pánských parfémů a doprovodné kosmetiky v podobě sprchových gelů, deodorantů, vod a balzámů po holení. Nechte se pohltit gejzírem svěžesti kosmetické řady Davidoff Cool Water!

Tipy na toaletní vody Davidoff Cool Water

O legendární toaletní vodě Davidoff Cool Water říká pan Jaroslav: „Velmi příjemná vůně, kterou používám již léta. Není důvod ji měnit.“ My jsme však pro kompromis. Co tak ji na poličce doplnit a občas vystřídat jejími vlastními „sestřičkami“? Skvělou volbou je toaletní voda Davidoff Cool Water Exotic Summer (2016) či bylinkově-citrusová mužná kompozice Davidoff Cool Water Summer Edition 2019. Nebo vyzkoušejte toaletní vodu Davidoff Cool Water Night Dive (2014) s atmosférou oceánských nocí prosycených svěžím mořským vzduchem, chladivou vůní máty a šťavnatého ovoce. Veškerá kosmetika z řady Davidoff Cool Water působí jako energy drink a okamžitě vám zlepší náladu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest