Cuba Cactus Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
99
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Toaletní voda Cuba Cactus je osvěžující chlapská vůně pro každodenní použití, lákavá čerstvou zelení, silným kořením a dlouhou výdrží. Vonná kompozice Cuba Cactus vás i v náročném pracovním dni svou mocí přenese do lůna čisté přírody, v níž se tak skvěle relaxuje. Celé hodiny vás ochrání od městského ruchu, všudypřítomného stresu a naléhavých úkolů, které po zaslouženém odpočinku zdoláte s novou energií.

Vyhledávaná soudobá zelená vůně

Pánský parfém Cuba Cactus, jehož balení imituje proslulý kubánský doutník, definuje vybrané koření, zelené a květinové akordy. Celkové vyznění je svěží, zelené, dnes velmi oblíbené. Do této skupiny pánských vůní se řadí také kompozice Hugo Boss Hugo Man, Bruno Banani Man či Ferrari Scuderia Ferrari Red. Žádaná dámská zelená vůně je například Chanel N°19 a v unisex sortimentu třeba Ferrari Light Essence Bright.

Značka Cuba: vonná díla s vůní Kuby

Francouzská značka Cuba Paris patří společnosti Fragluxe. Její parfémová díla se zajímavým designem charakterizuje dobrá kvalita a příznivá cena. Na konci druhého desetiletí třetího tisíciletí si můžete vybrat už z více než 40 působivých vůní značky Cuba. Tak co, bude to tentokrát „doutníček“ Cuba Cactus? Z e-shopu ho máte doma coby dup! Na Kubu byste letěli více než 10 hodin, a z flakonu lze její vůni nabírat do nosu v pohodlí domova. Toaletní voda Cuba Cactus je i tip na dárek pro muže kouřícího doutníky.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest