Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Toaletní vody pro ženy

19x

Popis produktu

Módní značka Dior přišla v roce 2009 s poctou svému zakladateli a stvořila nadčasovou reedici Les Créations de Monsieur Dior, skládající se z pěti intenzivních, květinových, a především elegantních vůní. Ty mají připomínat nejkrásnější šaty navržené Monsieur Diorem, jeho nejoblíbenější květiny či jen ztělesňovat podstatu jedinečného okamžiku v životě každé nositelky. Christian Dior se zapsal do historie výjimečným citem pro módu, ale i touhou vytvářet úchvatné vonné kompozice, které se stanou součástí života mnoha žen.

Toaletní voda Diorella z kolekce vůní Les Creations de Monsieur Dior, je odlehčenější verzí původní Diorelly z roku 1972. Jednoduché, avšak příjemné a unikátní složení voní na babičkách, maminkách i nových generacích dlouhá léta. V horních tónech cítíme spontánní esenci z citronů, pocházejících ze Sicílie a jemný říz bazalky. V srdci se snoubí sladký, bílý zimolez s broskví a v základu na vás ulpí dřevitý vetiver, získaný technikou parní destilace.

Přirozená a půvabná Diorella vykouzlí úsměv na rtech obdarované ženy, ať je jakéhokoli věku. Legendární a luxusní toaletní voda pro ženy, které mají rády tradiční vůně s nádechem ovoce, květin a se špetkou dřevěného tónu.

Hodnocení 4.7

(hodnoceno 19x)

 • 90 % zákazníků doporučuje
 • 18x recenze zákazníků

Recenze 18x


Adéla Bartlová

Diorella je vůně z roku 1972. V 90. letech se na nějakou dobu přestala vyrábět, poté ji však značka Dior zařadila do klasické kolekce Les Creations de Monsieur Dior. Bývala chyprově ovocná, její dnešní, modernizovaná verze obsahuje méně ostře zelených a trpkých tónů.

 

Počáteční tóny jsou výrazně citronové. Dříve mívaly znatelně suchý podklad, v dnešní Diorelle jsou místo větvičníku a galbana aldehydy a vetiver. Vůně ztratila svou pikantnost, a pokud znáte starou Diorellu, nákup nové bych bez vyzkoušení nedoporučovala. Je hezká, ale úplně jiná.

 

Po svěžím úvodu začnou vynikat čisté mýdlové tóny, které se prolínají se zimolezem, květinou, jenž byla přítomná i v původní Diorelle. Aldehydům a bílým květinám to spolu sluší, jejich spojení je lehké a půvabné. Základ Diorelly tvoří převážně vetiver se svými zelenými, zemitými tóny. Pěkně sice doplňuje svěže květinové srdce, ale je sám poměrně lehký a vůně proto nemá nejlepší výdrž. Jako u dalších jemných vůní, i u Diorelly počítejte s tím, že se budete muset během dne převonět.

 

„Ada pro pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení
Ela

Poprvé jsem se do ní zamilovala ještě před revolucí, šlo o vzácný poklad z Tuzexu. Teď jsem se k ní vrátila na léto - a zamilovala jsem se znovu. Nádherná vůně, která vás zahalí do jemného obláčku luxusu. Nenápadná, a přeci charakteristická vůně Dior, svěží elegance.

Alena

kupuji s přestávkami od r.1986 a stále se neomrzela, vždy se k ní pokorně vracím prostě srdcovka

 • krásná, nadčasová, elegantní
 • nic
Jana

Diorellu jsem plánovala zakoupit jen podle popisů a recenzí k ní. Nyní jsem měla možnost vyzkoušet v obchodě a jsem za to ráda. Reakce na mé kůži se zcela liší od vyčtených představ a očekávání. Doporučuji: Nekupujte naslepo. :-)

 • Vůně lety prověřená, s dlouhodobou oblíbeností
 • Podle recenzí má stálý okruh nadšených uživatelek
 • Není možnost zakoupení odstřiku k vyzkoušení a menšího balení vůbec pro ty, které ji ještě neznají
ivana

doporučuji produkt i ostatním

 • protože mi vyhovuje a líbí se mi
 • nevýhody nejsou

Doporučení, kvalitní vůně.

 • Skvělá výdrž! oblíbená vůně, nadčasová.
miloslava

perfektní

 • kásná vůně
 • -
Ilona

Vůně je nádherná,ale bohužel není už k dostání.Doufám,že se k nám zase občas dostane,byla by škoda přijít o tuto klasiku,obchody jsou plné různě kvalitních vůní,ale jen pár člověk rozezná a pamatuje si je léta.Mezi ty patří Diorela.

jarka v.

Po roce 1971 a několik let potom, jsem tuto vuni používala nejčasteji. Je super....famozní .......božská.......Mužský jsem měla u nohou.....voněla jsem se s ní, jen pro toho milovaného ........šetřila jsem, stála v TUZEXU 100 bonu a na tu dobu byla sakra drahá.......později mě jí kupoval manžel s kterým jsem dodnes.......Diorisimo nebo Mis Dior,jsou také OK ale Diorelu nepřekonají ...........

Ája

Každý tvrdí jak je Diorella jiná - používám léta - původní ještě z Tuzexu - a přijde mi pořád stejně krásná. Rozdíl je tak nepatrný, že ho nelze téměř zaregistrovat. Naprosto originální a nezaměnitelná vůně.

parfemovaná toaletní voda,velmi příjemná, pocit,že alespoň 2 hodiny vydrží

 • velmi příjemná,nevtíravá,používám ji dlouho
 • škoda že je jen v EDT
Blanka

Nikdy nezklame - je pořád super !!!!!

Lenka

Tuto vůni znám od svého mládí a stále se k ní vracím. Nevidím ale rozdíl mezi původní a inovovanou Diorellou.

JULIE

Tenhle parfem kdysi měla moje mama, musím říct ze jsou parfemy kde u nich čas nehraje zadnou roli a mezi ne patri i tahle je nadčasová krasna , svuda a to je ta vune starší než ja .

neopakovatelná vůně, velmi obtížné sehanat tuto značku

 • neopakovatelná vůně

naprostá spokojenost...koupeno jako dárek

Diorellu jse m si zamilovala již dávno a nedám na ni dopustit velice příjemná a nevtíravá vůně

 • kupuji si ji už několik let
 • pokud zkusím jinou vůni, tak se k ní vždy vracím

Všem mohu doporučit.

 • Spokojenost
 • Nic

Ověřená značka, při zakoupení v zahraničí intenzivnější vůně.

 • značka
 • vůně není výrazně intenzivní

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: