Chloé L´Eau De Chloé

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chloé L´Eau De Chloé

Dopřejte si citrony, růží a pačuli provoněnou toaletní vodu Chloé L´Eau De Chloe! Je vyladěná do příjemné zeleni, která odráží svěží jarní přírodu a vše, co v ní zrovna pučí. Neotálejte – s touto vůní i vy rozkvetete jako nejkrásnější květina a budete se těšit z množství komplimentů. Všudypřítomné květinové vonné noty Chloé L´Eau De Chloe a nostalgický flakon jsou jedinečnými podněty pro snění o lásce…

Chloé L´Eau De Chloe: od citrusů přes růže k pačuli a cedru

Vonnou kompozici Chloé L´Eau De Chloe sestavil roku 2012 uznávaný parfémář Michel Almairac. Do horní vrstvy vetkal citrusy, aldehydy a broskev. Romantické srdce založil na něžné vůní růží, fialek, pivoněk či konvalinek. Jako hlavního hráče základu zvolil uvolňující pačuli, s nímž se proplétají jemné cedrové, mechové a pižmové noty. Toaletní voda Chloé L´Eau De Chloe se na trhu objevuje i v setu miniatur parfémů Chloé, případně v dárkové kazetě – s doprovodnou kosmetikou.

Tipy k aplikaci velmi ženské vůně Chloé L´Eau De Chloe

Řada Chloé L´Eau De Chloe nabízí elegantní, uklidňující parfém a kosmetiku, s nimiž snadno docílíte uznávaného stylu Francouzek. Aplikujte vůni na prokrvená místa čisté pokožky a využijte i netradiční body jako podkolenní jamky, kotníky či vnitřní stranu stehen. Vlivem proudící krve se z nich bude odpařovat zvlášť svůdně… Doprovodná kosmetika pak umožní účinné vrstvení vůně Chloé L´Eau De Chloe i při koupeli či promazávání těla.

Všechny parfémy Chloé dokážou mistrovsky podtrhnout vnější i vnitřní půvab ženy. Jedná se o přepychová vonná díla, která však získáte za dostupné ceny. Hýří něžnými květinovými aromaty, stejně jako vzácným kořením a dřevem. Vynosí je ženy všech generací, mladé i mladistvě smýšlející. Váš unikátní vonný podpis může vytvořit právě chyprově-květinová vůně Chloé L´Eau De Chloe, od A do Z s lákavým závanem jara. Naplňte svou duši štěstím a mysl optimismem s tímto vydařeným francouzským vonným dílem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest