Carner Barcelona Woody Collection Palo Santo Parfémované vody

Popis produktu

Parfémovaná voda Carner Barcelona Woody Collection Palo Santo je znamenitá vůně pro ženy i muže, vhodná především pro chladnější roční období. Španělskou značku Carner Barcelona založila umělkyně a vizionářka Sara Carner roku 2009. Její luxusní niche vůně oslavují meditativní dřevité noty. Umí přivolávat vzpomínky, přenášet emoce, dělit se o zážitky. S vůní značky Carner Barcelona zaručeně upozorníte na sebe i na svůj vytříbený vkus.

Mléko, vanilka a posvátné dřevo

Unisex parfém Palo Santo (2015) z „dřevité“ kolekce značky Carner Barcelona vás přivítá příjemně nahořklou vůní pelyňku a lákavým rumovým opojením. Elegantní srdce je ve znamení sametového mléka, tonkových bobů a guajakového dřeva. Základová vrstva propojuje vzácná dřeva s vetiverem a vanilkou. Nechte se unášet vůní Palo Santo, která vám může připomenout i mléčný vanilkový koktejl

Palo Santo znamená Svaté dřevo

Palo Santo se říká vonnému dřevu ze stromu s latinským názvem Bursera graveolens. Roste v zemích Jižní Ameriky, jejíž domorodí obyvatelé mu prokazují mimořádnou úctu. Svaté dřevo se už tisíce let používá k vykuřování lidí, zvířat, věcí i prostoru, zapaluje se při tradičních šamanských obřadech, pomáhá v léčitelství, vyrábí se z něho esenciální oleje, masti, tinktury a voňavky. Nyní můžete tuto úchvatnou ingredienci ocenit a využít i vy – prostřednictvím parfémované vody Palo Santo značky Carner Barcelona.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest