Carner Barcelona

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Carner Barcelona

Nechte se unést jedinečnou atmosférou Barcelony se značkou Carner Barcelona, kterou v roce 2009 založila Sara Carner. Značka, jež našla svou inspiraci v kráse Středomoří a v architektuře Barcelony i způsobu života místních obyvatel, svět obohacuje o vůně. Vonné kompozice Carner Barcelona jsou popisované jako originální a osobité a jsou založeny na výjimečné práci opravdových mistrů svého řemesla.

Jedinečné vůně Carner Barcelona

Luxusní španělské niche parfémy si vás získají nejen svými neobyčejnými vonnými kompozicemi, ale také svými flakonky. Elegantní skleněné láhve symbolizují ducha Barcelony a spojení černé a bílé barvy odkazuje ke stylu života podél Středozemního moře, který směřuje k jednoduchosti. Pozornost si zaslouží také uzávěry flakonků. Ty jsou vyrobeny ze dřeva pocházejícího z evropských lesů a jsou ručně vyráběné a ryté v Barceloně.

Značka Carner Barcelona provoní váš den

Chcete i vy na vlastní kůži pocítit výjimečnost vůní této značky? Vyzkoušejte například unisex parfémovanou vodu Carner Barcelona Woody Collection Palo Santo. Vůně z roku 2009 se probouzí spojením pelyňku a rumu. Srdce je naplněno tonkou, hřejivým guajakovým dřevem a mlékem a závěr patří triu vetiveru, santalového dřeva a sladkého nádechu vanilky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest