BYREDO Palermo Parfémované vody pro ženy

          
Skladem   |  (ID: )
5 345
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Bývalý basketbalista, milovník tetování, absolvent stockholmské umělecké školy, muž se silnou obsesí pro výjimečné vonné ingredience, kterými se nechal unést již v mládí. To je Ben Gorham, zakladatel věhlasné a hodně atypické značky parfémů BYREDO, pocházející ze Švédska. Gorham se narodil indické matce a kanadskému otci. Oba byli kočovné povahy, a tak měl Ben možnost objevovat svět, různé krajiny a také vůně. V zemi své matky podlehl kouzlu koření a kadidla, v Kanadě zase svěžesti tamních dřevin a lesů. Místa a vonné esence, které mu přirostly k srdci, pak vtisknul do svých parfému. Ben Gorham, věčný rebel tělem i duší, nakonec svůj titul z malířského umění využil trochu jinak – svůj umělecký cit se rozhodl investovat do parfumérství. A udělal dobře. Díky této volbě máme možnost vonět unikátní vůní, která absolutně nespadá mezi mainstreamové parfémy, čiší originalitou a zaujme nejen umně namíchanými vzácnými esencemi, ale také luxusním minimalistickým flakonem, tolik typickým pro BYREDO. Neobvyklé názvy parfémů, odkazující na ingredience, navštívené země či prostou atmosféru, jsou pak už jen třešničkou na dortu. U nás BYREDO ještě možná není tak známé jako v zahraničí, ale pochvalné články o vůních značky v časopisech Vogue, Vanity Fair, Elle, V Magazine či Fantastic Man jsou jasným důkazem toho, že je na trhu něco nevšedního, co hýbe jinak trochu stojatými vodami parfumérského odvětví.

Parfémovaná voda BYREDO Palermo je inspirovaní Itálií, její historickým vývojem, uměním, architekturou, a především temperamentním duchem této pohádkové země. Gorham vytvořil BYREDO Palermo jako oslavu své cesty při objevování Apeninského poloostrova. Vše spojené s italským životním stylem mu učarovalo. Stejné zamilování chtěl nabídnout i vám, dámy. A tak vznikla parfémovaná voda BYREDO Palermo, která v horních tónech mísí bergamot ze Sicílie a hořký pomerančovník. Střední tóny pějí píseň nejčistší esence z růže a svěžího pižma. Árie volně pokračuje spodními tóny, tvořenými pižmovými semínky z ibiškovce pižmového, které mají připomínat vůni teplé kůže.

BYREDO Palermo je olfaktorické ztvárnění italského života. Snoubí ingredience tolik typické pro tuto zemi... Tato luxusní parfémovaná voda vám připomene vaši milovanou dovolenou, procházku mezi citrusovníky či jen okamžik, kdy vás hřejí sluneční paprsky a užíváte si kouzlo okamžiku. Na den i noc. V teplých měsících podtrhne radost z krásného počasí, v zimě pak pomůže zkrátit čekání na léto. Multiúčelová, niche a neskutečně kouzelná, taková je BYREDO Palermo.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest