By Kilian The Fresh Bamboo Harmony Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Fresh Bamboo Harmony je vytvořená jako unisex, což znamená, že ji mohou používat ženy i muži. Prostřednictvím výtažků z bambusu a čaje přibližuje asijskou kulturu a má meditativní účinky. Vůně The Fresh Bamboo Harmony se hodí především k jarnímu, letnímu a dennímu využití. Po každém nanesení několika kapek na pulzní body pokožky vám předá novou porci energie. Jistě oceníte i to, že dílo parfémářky Calice Becker vyniká dlouhodobou výdrží.

Svěží zelená citrusová vůně

Luxusní unisex parfém By Kilian The Fresh Bamboo Harmony rozehrává jiskřivý bergamot, hořký pomeranč a neroli. Střední vrstvu, bambusové a čajové esence, doplňuje mimóza a vybrané koření. Dlouhotrvající základ vytváří větvičník, cesmína a list fíkovníku. Mix vůní, které nejsou vyloženě maskulinní ani femininní, vytváří zajímavou inspiraci pro kohokoli, kdo chce experimentovat s moderními kvalitními parfémy.

Parfém značky By Kilian

Francouzská značka exkluzivních parfémů By Kilian je na trhu od roku 2007 a od té doby přinesla již mnoho poutavých dámských, pánských i unisex vůní. Za firmou stojí Kilian Hennessy, vnuk zakladatele firmy LVMH a známého výrobce koňaků Hennessy. Parfémy značky By Kilian osloví náročné ženy a muže, kteří ke svému dokonalému šatníku potřebují výjimečnou vůni. Unisex parfémovaná voda By Kilian The Fresh Bamboo Harmony poslouží oběma partnerům, případně celé rodině.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest