By Kilian The Fresh Flower of Immortality Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Unisex parfémovaná voda By Kilian The Fresh Flower of Immortality je součástí kolekce vůní Asian Tales od francouzské značky luxusních parfémů By Kilian. Svůdnou květinově-ovocnou vůni, kterou mohou používat ženy i muži, vytvořila roku 2013 francouzská parfémářka Calice Becker. Parfémovaná voda Flower of Immortality nejlépe vynikne v teplém ročním období a při denních příležitostech.

Květina nesmrtelnosti

Dámský i pánský parfém Flower of Immortality je opojnou směsí výtažků z nektarinky, růže, iris, černého rybízu, semínek mrkve a tonkových bobů. Zaznamenáte v něm i tóny frézie a vanilky. Úspěšná značka By Kilian se zaměřuje také na ekologii a její flakony lze plnit opakovaně.

Luxusní vůně pro partnery

Parfémovaná voda By Kilian The Fresh Flower of Immortality je stvořená jako unisex, což znamená, že ji mohou používat oba partneři i celé rodiny. To, že je „univerzální“, však neznamená, že bude na každém uživateli působit stejně. Je třeba ji vyzkoušet přímo na pokožce, protože každý parfém reaguje navíc s vlastní tělesnou vůní. Vliv na vyznění vůně má dokonce i strava konkrétního člověka. Například milovník pořádně okořeněné stravy voní jinak než vegetarián či vegan. Působení vůně ovlivňuje i doba nanášení, vlhkost vzduchu či teplota. Toužíte-li po čistém působení parfému, nenarušujte ho aromatickými pochutinami a zaměřte se spíše na odlehčenou výživu s množstvím zeleniny a vody.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest