By Kilian The Cellars Playing with the Devil Parfémované vody pro ženy

Plnitelný

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
4 909
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Cellars Playing with the Devil je hravá a rozkošnická dámská vůně z produkce luxusní značky By Kilian. Nejlépe vynikne v teplejším počasí a při denních příležitostech, poutavá je však i pod pláštíkem noci. Vyzkoušejte ji a uvidíte, že ohnivé a koketní hře s ďáblem přijdete na chuť!

Jen si utrhněte zakázané rajské ovoce…

Parfém Playing with the Devil je určený pro současné rebelky, které ale nekompromisně trvají na kvalitě. Rozehrávají ho tóny krvavého pomeranče, temně černého rybízu, sametově bílé broskve a šťavnatého liči. Srdce obsahuje pepř, nové koření, svůdný jasmín a růži. V základu ucítíte cedrové a santalové dřevo, relaxační pačuli, tonkové boby, sladkou vanilku a vše ukotvující benzoin.

Zařazení vůně Playing with the Devil

Parfémovaná voda Playing with the Devil je dílem úspěšné francouzské značky By Kilian, která vznikla roku 2007. Na trh vstoupila v roce 2013 jako součást kolekce In The Garden of Good & Evil – V zahradě dobra a zla. Inspiruje se zakázaným ovocem, které interpretuje moderním způsobem. Dobro a zlo je v ní jasně rozpoznatelné: na jedné straně si můžete vychutnat nevinně sladké ovocné tóny, na druhé podráždit smysly pikantní vůní ambry a prohřívajícího koření. Nechte se zlákat ovocem a peklíčkem vonící parfémovanou vodou By Kilian The Cellars Playing with the Devil! Stane se i krásnou ozdobou vašeho toaletního stolku.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest