Bvlgari

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Bvlgari

Luxusní značka Bvlgari je dobře známá každé dámě, která se ráda vypravuje na módní nákupy a sleduje trendy na internetu. Vznikla už v roce 1884 v Římě a dodnes je ovlivněna tradičním řeckým a římským uměním. Portfolio značky Bvlgari obsahuje nádherné šperky, hodinky, módní doplňky a od roku 1992 také vůně. Když renomovaný parfémář Jeana-Claude Ellena navrhl pro značku Bvlgari kolínskou vodu s vůní zeleného čaje, citrusů a vybraného koření, nikdo netušil, jaký se strhne poprask. Parfém Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert byl zpočátku dostupný jen v buticích Bvlgari. Postupně se rozšířil a následovaly ho další prvotřídní parfémy Bvlgari, které se dnes skví ve světových parfumeriích jako klenoty.

Bvlgari: Elegance vzešlá z antického umění

Značku Bvlgari založil řecký klenotník Sotirios Voulgaris (1857–1932), z jehož příjmení je odvozen i název, který se čte prostě „Bulgari“. Hlavní obchod společnosti byl otevřen roku 1905 na římské Via dei Condotti a brzy se stal velmi navštěvovaným. První mezinárodní prodejny Bvlgari vznikly v roce 1970 v New Yorku, Paříži, Ženevě a Monte Carlu. Eleganci značky Bvlgari, vzešlou z antického umění, obdivovala už Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn či monacká kněžna Grace. A rozechvívá i současné celebrity. Bvlgari dnes provozuje po celém světě okolo 300 obchodů a také přepychové hotely. Poskytne vám tak zážitky pro všechny smysly.

Věhlasné vůně italské značky Bvlgari

Parfémy značky Bvlgari prosluly jako lákavě svěží, romantické a smyslné. Na trh přicházejí ve stylových minimalistických flakonech s typickým kruhovým logem na víčku. Kromě již zmíněné kolínské Eau Parfumée au Thé Vert (1992 unisex) jsou oblíbené i další „Thé“ (bílý, červený, černý, modrý), parfémy Bvlgari Pour Femme (1994 dámský), Bvlgari Pour Homme (1996 pánský), Aqva Pour Homme (2005 pánský), Bvlgari Omnia Crystalline (2005 dámský), Mon Jasmin Noir (2011 dámský), Bvlgari Man In Black (2014 pánský), Aqva Divina (2015 dámský) nebo Splendida Rose Rose (2017 dámský), doprovázené tělovou kosmetikou. Nechte se i vy unášet vůněmi Bvlgari!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest