Bvlgari MAN

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Bvlgari MAN

Dopřejte si nezdolnou energii mužných vůní inspirovaných přírodními živly! Soustřeďují se v úspěšné řadě Bvlgari MAN, oslavující plodnost země, štědrost přírody i lidského umu. Nejenže provážou uživatele s okolním přírodním světem, ale také potěší jeho oko designovými flakony.

Bvlgari MAN: vůně, které vás vezmou až do lůna přírody

Řada Bvlgari MAN náleží do skupiny nově pojatých parfémových děl, která mají člověka maximálně propojit s přírodou a vyvolat v něm touhu po její ochraně. Můžete si vybrat mezi parfémovanými vodami Bvlgari MAN Wood Essence (2018), Wood Neroli (2019), Glacial Essence (2020) a Terrae Essence (2021), která po dřevu, ohni a vzduchu chválí element země. Předchůdkyní těchto vonných kompozic je orientálně-dřevitá toaletní voda Bvlgari MAN z roku 2010, s ambrou, vetiverem a vzácnými dřevy v srdci. Autorem všech vyjmenovaných parfémovaných vod Bvlgari MAN je mistr parfémář Alberto Morillas, který do nich vtiskl svou vášeň pro přírodu Středomoří.

Moderní pánská vonná díla tradiční a prestižní značky Bvlgari

Při volbě parfémovaných vod z řady MAN si můžete být jisti výjimečnou jakostí, umocněnou šperkařským uměním značky Bvlgari. Vznikla už v roce 1884 v Římě a její módní doplňky si dodnes berou vzor z nehynoucí antické kultury. Prvním parfémem značky je unisexový mix Eau Parfumée au Thé Vert (1992). Mezi nejžádanější pánský sortiment patří kromě řady Bvlgari MAN parfémy Bvlgari Pour Homme (1996) či Bvlgari Aqva Pour Homme (2005).

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest