Bvlgari Omnia Coral

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Bvlgari Omnia Coral

Značku Bvlgari založil roku 1884 v Římě řecký klenotník Sotirios Voulgaris (1857–1932), z jehož příjmení je odvozen i název, čtený jednoduše „Bulgari“. Hlavní obchod společnosti byl otevřen roku 1905 na římské Via dei Condotti a rychle vstoupil do povědomí veřejnosti. První mezinárodní prodejny Bvlgari vznikly roku 1970 v New Yorku, Paříži, Ženevě a Monte Carlu. Styl značky Bvlgari obdivovala už Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn či monacká kněžna Grace. A uchvacuje také současné celebrity. Vonná řada Bvlgari Omnia Coral v sobě zrcadlí první jarní sluneční paprsky i optimismus tohoto netrpělivě očekávaného ročního období.

Bvlgari Omnia Coral: elegance vzešlá z antického umění

Květinově-ovocnou vonnou směs Bvlgari Omnia Coral rozehrávají ovocné noty bergamotu a goji. Po několika minutách se ohlásí srdce, které vytváří leknín, granátové jablko a ibišek. Základ patří sexy pižmu a virginskému cedrovému dřevu. S lákavou vonnou kompozicí souzní umělecky pojatý flakon, jehož kořeny najdete až v antickém umění.

Ideální dárek pro ženu vašeho srdce nese název Bvlgari Omnia Coral

I pouhá toaletní voda Bvlgari Omnia Coral vypadá jako šperk – však je touto tradicí značky Bvlgari inspirována. Můžete však vybrat i dárkovou kazetu Bvlgari Omnia Coral, v níž toaletní vodu v běžném a cestovním balení doplňuje praktická kosmetická taštička. Své vyvolené tak uděláte radost hned několikrát.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest